Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

I ty możesz zostać Piekarzem Roku!

dodano , Redakcja AU

Bez względu na to czy masz niewielką pracownię czy kilka punktów na mieście. Bez względu czy wypiekasz dopiero od miesiąca czy od lat. Każdy może wziąć udział w walce o tytuł Piekarza Roku, bo tu liczy się pasja do chleba!

23 sierpnia - jak co roku - miasto Jawor zostanie chlebową stolicą. Święto Chleba i Piernika to mnóstwo atrakcji dla zwiedzających, a także szansa dla piekarzy i cukierników na pokazanie swojego kunsztu. Tegoroczna edycja to szansa na zdobycie tytułu Piekarza Roku, a także konkurs na najlepszą rzeźbę piekarsko-cukierniczą.

Zaszczytne miano „Piekarza Roku”, będące uhonorowaniem ciężkiej pracy w zawodzie piekarza ,zostanie przyznane przez Kapitułę konkursową składającą się z członków Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP. Warunkiem koniecznym przystąpienia do konkursu jest uczestnictwo w roli wystawcy podczas trzech dni trwania Święta Chleba i Piernika.

 

 

Zgłoszenia konkursowe (w załączeniu formularz do pobrania) należy wysłać pocztą na adres: Gmina Jawor, Rynek 1, 59-400 Jawor , faxem: 76/870-22-02 lub e-mailowo: promocja@jawor.pl z dopiskiem „Konkurs Piekarz Roku” do 26 lipca 2019 r.

Konkurs na najpiękniejszą Rzeźbę Piekarsko- Cukierniczą odbędzie się w dwóch kategoriach: rzeźby małej do 5 kg i dużej powyżej 5 kg. Każdy z uczestników może zgłosić do rywwalizacji dowolną ilość prac. Te mogą być wykonane z ciasta chlebowego, piernikowego lub innego. Dopuszczalne jest użycie elementów niejadalnych, takich jak metalowy stelaż.

Zgłoszeń można dokonywać na formularzu, który stanowi Załącznik Nr 1 drogą pocztową na adres: Gmina Jawor, 59-400 Jawor, Rynek 1, z dopiskiem „Konkurs na Rzeźbę Piekarsko – Cukierniczą”, drogą elektroniczną na adres: promocja@jawor.pl w terminie do 16 sierpnia 2019 r.

 Konkurs na Piekarza Roku - regulamin oraz karty zgłoszeniowe >>> KLIK! 

 Konkurs na Rzeźbę Piekarsko-Cukierniczą regulamin oraz karty zgłoszeniowe >>> KLIK!