Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Pierwsza w Szczecinie piekarnia drive thru

dodano , Redakcja PS

W Szczecinie aby kupić pieczywo, nie trzeba już stać w kolejkach. Ba, nie trzeba nawet wychodzić z samochodu. Wystarczy podjechać pod specjalne okienko. Właśnie tak działa nowo otwarty sklep firmy Asprod – pierwsza piekarnia-cukiernia typu drive thru w naszym mieście.

Śpieszysz się, ale po drodze do pracy zamarzyłeś, by do kawy zjeść coś słodkiego? Nie masz czasu na stanie w sklepowej kolejce? Teraz pieczywo i słodkie wypieki możesz kupić szybko, w dodatku nie wysiadając nawet z samochodu. Wszystko dzięki nowemu punktowi Asprod przy rogu ul. Wrocławskiej, Europejskiej i Tynieckiej, w którym oprócz tradycyjnych zakupów, można skorzystać również z okienka drive-thru. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Szczecinie. Jak to działa? – Zamówienia można składać bezpośrednio w okienku, a wkrótce również online – w tym drugim przypadku wystarczy przesłać do nas wcześniej wiadomość przez aplikację Messenger – tłumaczy Agnieszka Dominiak z firmy Asprod.Skąd pomysł na to przedsięwzięcie? – Jesteśmy obecnie coraz bardziej zabiegani, mamy coraz mniej czasu, a jednocześnie coraz więcej z nas to osoby zmotoryzowane – samochodem jeździmy do pracy, na zakupy. Dlatego mamy nadzieję, że Klienci docenią wygodę tego rozwiązania, bo teraz by zrobić zakupy nie będą nawet musieli wysiadać z samochodu, nie mówiąc już o szukaniu miejsca parkingowego czy staniu w kolejce – mówi Agnieszka Dominiak.

Sklep został otwarty 7 grudnia i już pierwszego dnia okienko drive-thru cieszyło się sporym zainteresowaniem mieszkańców Szczecina. Zakupy można w nim robić od poniedziałku do piątku w godz. 6-20, w soboty w godz. 7-19 oraz w niedziele (również te z ograniczonym handlem) w godz. 8-17.