Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Wielkie odliczanie!

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Zostało niewiele czasu, żeby podszlifować formę. Piekarze i cukiernicy, panie i panowie, staną do emocjonującej rywalizacji na korcie tenisowym. Na poznańskim Kortowie 31 sierpnia - 2 września 2012 r. odbędą się XIV Mistrzostwa Polski Cukierników i Piekarzy w Tenisie.

Na przełomie sieprnia i września cukiernicy i piekarze zmierzą się w 4 kategoriach: mężczyźni 30+, mężczyźni 40+, mężczyźni 50+ oraz kobiety open.

W ramach przygotowania treningowego do turnieju już od piątku będzie dostępna akademia tenisowa prowadzona przez doświadczonych trenerów.W piątkowy wieczór rozpocznie się oficjalny koktajl turnieju, uwieńczony uroczystym losowaniem turnieju. Sobota upłynie pod znakiem tenisowej precyzji i sportowego szaleństwa – poranek zostanieprzywitanypodczas treningów rozgrzewkowych, po których rozpoczną się pierwsze gry turniejowe.

W tym czasie będzie możliwość podszkolenia techniki gry podczas akademii tenisa, co z pewnością przyda się podczas kolejnych rozgrywek. Doskonałą okazją do relaksu i zabawy będąpiątkowy oficjalny koktajl zawodów oraz sobotni bankiet turniejowy. W duchu sportowej rywalizacji rozpocznie się niedziela, która przyjemnie upłynie pod znakiem kolejnych sesji treningowych, lekcji w ramach akademii tenisowej i kolejnych etapów gier turniejowych, aby zakończyć ten wyjątkowy weekend ceremonią wręczenia nagród i powiedzeniem sobie „do zobaczenia za rok!”.

Patronat honorowy:Wielkopolskie Stowarzyszenie Cukierników.

Sponsorzy:Winkler Wachtel Polska, Winterhalter i Lesaffre

***

Do udziału w zawodach zapraszamy piekarzy i cukierników z całej Polski.

Formularz rejestracyjny