Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Art of Taste ODWOŁANY

dodano , Redakcja AK

Odwołano jeden z ciekawszych i dobrze zapowiadających się konkursów dla branży cukierniczej – Art of Taste, który miał się odbyć podczas Polagry-Tech. Trudną decyzję o odwołaniu konkursu podjęli organizatorzy: cukiernicy wysokiej klasy, Michał Doroszkiewicz i Paweł Mieszała wspólnie z MTP.

Poniżej publikujemy treść komunikatu:

Poznań, 23 sierpnia 2016

 Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że odwołujemy Konkurs Art of Taste – Sztuka Smaku oraz Art of Taste School. Serdecznie przepraszamy branżę, która niezmiernie życzliwie przyjęła projekt, za zaistniałą sytuację.

To dla nas bardzo trudna decyzja. Podjęliśmy ją w trosce o jakość konkursu oraz z dbałości o to, aby stworzyć zawodnikom komfort pokazania swojej profesji na najwyższym poziomie, co okazało się niemożliwe ze względu na zbyt krótki okres przygotowania się  do startu. Nasza decyzja jest reakcją na obawy, które zgłaszały nam chętne zespoły cukierników, że nie będą w stanie przygotować się w sposób satysfakcjonujący do niniejszego wydarzenia.

Międzynarodowe Targi Poznańskie wraz z Michałem Doroszkiewiczem i Pawłem Mieszałą z ogromnym sercem, zapałem i pieczołowitością przystąpiły do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Rezygnacja z konkursu jest dla nas bardzo trudna. Wykonaliśmy ogrom pracy w bardzo krótkim czasie, jednak priorytetem pozostaje dla nas zawsze dobro reprezentantów branży.

Jesteśmy orędownikami i zapalonymi kibicami rozwoju zawodu cukiernika i dlatego dziś, na chwilę, wstrzymujemy projekt, aby w przyszłości stworzyć kandydatom optymalne warunki do idealnego przygotowania się do startu. Niezmiennie pozostajemy szczerze oddani branży, dla której od lat realizujemy korzystne wydarzenia biznesowe i rozwojowe.

Organizatorzy