Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

„Mistrz Branży” w prenumeracie – to się opłaca!

dodano , Redakcja PS, materiał promocyjny

Zrób sobie prezent na 2015 r. i zamów prenumeratę „Mistrza Branży” – jedno z najdynamiczniej rozwijających się czasopismo w branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej! Za jedyne 149 zł (brutto) zyskujesz nie tylko wartościowe pismo, ale też pakiet korzyści.

Lubisz spotkania z ciekawymi ludźmi branży? Szukasz inspirujących pomysłów na biznes i produkcję? Chcesz wiedzieć, co dzieje się w branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej, jakie powstają nowe inicjatywy? Interesuje Cię, czym żywi się świat i jak jeszcze można pozytywnie zaskoczyć konsumentów? Jeżeli odpowiedź na te pytania jest twierdząca, to znaczy, że „Mistrz Branży” jest właśnie dla Ciebie!  

Przypominamy, że już można składać zamówienia na prenumeratę „Mistrza Branży” na kolejny rok.

W cenie 149 zł gwarantujemy 10 wydań drukowanego czasopisma. Wraz z prenumeratą nasi stali Czytelnicy otrzymują zniżki na szkolenia organizowane przez naszą redakcję (np. w zakresie znakowania) oraz bezpłatne zaproszenia na atrakcje Strefy Mistrza Branż podczas targów: Polagra-Tech, SweetTARGi oraz BAKEPOL.


Dodatkowym bonusem są zniżki na zakup publikacji dystrybuowanych przez naszą redakcję:

Poradnik „Opracowywanie etykiet zgodnie z aktualnymi wymaganiami przepisów prawnych” w wyjątkowo niskiej cenie: 29 zł, w tym 5% VAT + koszt wysyłki. Szczegóły.

Książkę „Odroczony Rozrost. Technologia w piekarni” tylko u nas w promocyjnej cenie: 64 zł, w tym 5% VAT + koszt wysyłki. Szczegóły TUTAJ

Zapraszamy również do korzystania z wielu funkcjonalności portalu www.MistrzBranzy.pl – z bezpłatnym kontem dla piekarzy, cukierników i lodziarzy.


GDZIE ZAMÓWIĆ PRENUMERATĘ?

e-mail: prenumerata@mistrzbranzy.pl
tel: 881 610 660

Dane do przelewu:
25 1050 1214 1000 0022 0065 5245
Wydawnictwo Grupa 69
ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice


Dane do faktury oraz wysyłki prosimy podawać e-mailowo bądź telefonicznie.