Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Podziękowania dla firmy Kames

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Pamiętają Państwo naszą akcję: Wspomóż uczniów z Mistrzem Branży? Chodziło o zorganizowanie przejazdu uczniom z Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych z Lwówka Śląskiego na SweetTARG. Na wysokości zadania stanęła firma Kames z Warszawy.

Prezes firmy Kames Rajmund Kawalec szybko podjął decyzję i pomógł w zorganizowaniu przejazdu uczniom oraz ich symaptycznym opiekunkom. Dzisiaj Pani Mirosława Ewa Bełza, opiekunka grupy uczniów, za pośrednictwem naszego portalu chciała podziękować panu Rajmundowi za pomoc, a przede wszystkim za troskę.

- Ślemy ukłony i podziękowania za troskę o uczniów naszej szkoły oraz pomoc finansową firmie Kames z Warszawy, a zwłaszcza Panu prezesowi. To dzięki jego inicjatywie i pomocy z przyjemnością i bez większego zmęczenia przebyliśmy podróż 636 km w dwie strony. To prawdziwie przejęty młodzieżą Mistrz branży. Życzymy mu dużo sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym - napisała Pani Ewa.

Nasza redakcja dołącza się do tych spontaniczych podziękowań. Pozdrawiamy również całą grupę młodych ludzi, którzy przyszli na nasze stoisko podczas SweetTARG.

http://www.powiatlwowecki.pl/pl/article/495