Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Najważniejsze ekotargi w nadchodzącym czasie

dodano , Redakcja PS

Gdzie warto zaprezentować ekologiczne i tradycyjne wypieki? Prezentujemy najważniejsze jesienne wydarzenia targowe dla branży bio.

Polagra Food, 29.09-02.10.2014, Poznań
Żywność ekologiczna to raczej margines największych polskich targów branży spożywczej, ale z roku na rok bio producentów w Poznaniu przybywa. Dla zwolenników produktów tradycyjnych i ekologicznych bardzo ciekawym wydarzeniem towarzyszącym Polagrze są Targi Smaki Regionów.
www.polagra-food.pl

Natura Food, 3-5.10. 2014, Łodź
W połączeniu z Targami BeEco, Natura Food to największe polskie targi w zakresie produktów ekologicznych i naturalnych (zarówno żywności jak i środków czystości czy kosmetyków). Wydarzenie atrakcyjne zarówno z perspektywy klientów (można kupować produkty) jak i wystawców i handlowców zainteresowanych nowymi kontaktami, produktami czy też częścią kongresową (m.in. Bio Biznes Forum oraz Akademia Biokuriera na temat „Niech o Tobie usłyszą. Skuteczna komunikacja eko firmy”.
Więcej: www.naturafood.pl

Eco Family, 15-16.11.2014
Wciąż rozwijająca się kielecka impreza przestała już mieć regionalny wymiar. W ubiegłym roku towarzyszyło jej sporo wydarzeń dotyczących rolnictwa ekologicznego.
Więcej: www.targikielce.pl

BioFach, 11-14.02.2015
Największe światowe targi żywności ekologicznej tradycyjnie odbywają się w Norymberdze. W 2015 w centrum wydarzeń będzie Dania jako kraj roku, specjalne sekcje poświęcone będą także wegetarianizmowi, oliwie, winu i serom. Dużo miejsca poświęcone będzie produktom dla osób z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (strefa „free from…).
Więcej: www.biofach.de

Przypominamy, że wszystkie najważniejsze terminy wydarzeń branżowych zamieszczamy w dziale Terminarza.