Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Zarejestruj się na Spotkanie dla Kobiet Branży

dodano , Redakcja AU

Do 30 września przyjmujemy zgłoszenia na pierwsze w Polsce wydarzenie dla Kobiet z branży piekarskiej i cukierniczej. Weź udział w wyjątkowym Spotkaniu dla Kobiet, z Kobietami i o Kobietach połączonym z warsztatami rozwoju osobistego. Bądź z nami 11 października br. podczas targów BAKEPOL w Lublinie.

W drugim dniu targów BAKEPOL w Lublinie odbędzie się bezprecedensowe wydarzenie w branży: Spotkanie dla Kobiet Branży „Zwyczajne bohaterki, czyli fakty i mity o roli kobiety w życiu i biznesie”. Zapraszamy wszystkie Panie, które prowadzą własną piekarnię, cukiernię, lodziarnię, pracownię dekoratorską, kawiarnię, restaurację lub planują otworzyć biznes w tej branży. Czekamy również na Panów! Uśmiech

PROGRAM SPOTKANIA DLA KOBIET BRANŻY

I cz. OTWARTA
11.00-11.45 – Wykład „Zwyczajne bohaterki, czyli fakty i mity o roli kobiety w życiu i biznesie”, prowadząca interim manager Alina Śmiłowska, http://grupa-projektowa.com/

12.00-13.00 – Debata z udziałem zaproszonych współwłaścicielek i menadżerek z naszej branży:
- Jadwiga Skrzypczuk (Cukiernia Smakołyk, Zamość),
- Katarzyna Mojzykiewicz (Piekarnia Cukiernia Anika, Luboń),
- Magdalena Bartczak (Colian)
– więcej o naszych Gościach czytaj TUTAJ

Miejsce: sala B2 (piętro)

II cz. – WARSZTATY TYLKO DLA PAŃ

13.30-16.00 Cel warsztatów: twórcza praca w grupach, która ma na celu określenie i rozwiązywanie problemów współczesnej kobiety i bizneswoman; warsztaty będą miejscem wymiany doświadczenia oraz aktywnej współpracy pań, które prowadzą własne firmy w branży piekarsko-cukierniczej. Docelowo warsztaty mają stanowić praktyczne narzędzie do radzenia sobie w trudnych sytuacjach w biznesie i w życiu. Ćwiczenia będą prowadzone według metody design thinking (uczestniczki nauczą się słuchać nawzajem, współpracować, pobudzać kreatywność i szukać niekonwencjonalnych rozwiązań);

Liczba uczestników: 25 pań


!Udział w wykładzie i debacie jest bezpłatny. Zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów! Warto zarejestrować się wcześniej (Informacja o zgłoszeniach – poniżej)

Udział w warsztatach jest płatny. Istnieje możliwość zakupu wejściówki w cenie 500 zł (dla prenumeratorów czasopisma drukowanego „Mistrz Branży” – 350 zł).

INFORMACJE O ZGŁOSZENIACH

UWAGA! Wśród zgłoszeń do udziału w wykładzie i debacie nadesłanych przez Panie wybierzemy trzy osoby, które otrzymają bezpłatne wejściówki na warsztaty. Decyduje kolejność zgłoszeń. Kryterium wyboru: 5., 15. i 25. zgłoszenie.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: prenumerata@mistrzbranzy.pl.

Tytuł maila: Spotkanie dla kobiet;
treść maila:
- imię i nazwisko,
- stanowisko,
- nazwa firmy
- telefon kontaktowy
- oraz dopisek: Jestem (lub: Nie jestem) zainteresowana udziałem w warsztatach

2. Na zgłoszenia czekamy do 30 września, do godz. 12.00.
3. 1 października br. podamy nazwiska Pań, które otrzymały bezpłatne wejściówki na warsztaty. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie w celu potwierdzenia obecności.

 
Więcej informacji:
Agata Siejka
tel. 32 729 96 80 lub 881 610 660
mail: a.siejka@mistrzbranzy.pl

Główny Partner Spotkania dla Kobiet Branży

 

 

 

Partnerzy wspierający: