Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Pieczywo FermFresh Hafer

Nowy produkt UNIFERM FermFresh® Hafer łączy w sobie podwójne dobrodziejstwo owsa - całe ziarna oraz naturalny zakwas owsiany.

Aż 51% zawartości produktów owsianych w produkcie daje znaczny udział tego składnika w pieczywie gotowym.

W zależności od rodzaju pieczywa i receptury UNIFERM FermFresh® Hafer stosowany jest w zróżnicowanych wariantach dozowania na mąkę. Świeży produkt fermentacyjny w postaci pasty, dostępny w 18 kg wiadrach pozwala na ekonomiczny przerób oraz wygodne i proste dozowanie.

Wielorakość zastosowania pozwala odpowiedzieć na potrzeby konsumencie i aktualne trendy tworząc pieczywo nie tylko o wyjątkowym smaku, ale także o dobroczynnych właściwościach zdrowotnych. Energetyczny owies zawiera wiele cennych składników, takich jak białko roślinne, witaminy i związki minerane. Jest źródłem błonnika i zapewnia uczucie sytości przez długi czas. Idealny dla diabetyków i osób z podwyższonym poziomem cholesterolu.

Koncept receptur na UNIFERM FermFresh® Hafer to idealne przepisy na chleby i pieczywo drobne, wzbogacone unikalnym smakiem i aromatem owsianym. Nowa odsłona pieczywa pszennego i miesznego, z dodatkiem owsa i płatków owsianych przypadnie do gustu każdemu klientowi dbającemu o swoją dietę.

Więcej w pdf >

 

 

 

UNIFERM Polska Oferta: sprzedam
Producent: Uniferm
Sprzedawca: UNIFERM Polska
Stan: : nowy
Cena netto: 0,00 zł
Cena dotyczy: bd
Kup teraz