Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Nadzienia do pączków

Są smaczne, w pełni termostabilne i mają wiele smaków.

Jednym z najpopularniejszych zastosowań naszych nadzień są pączki. Wszystkie rodzaje nadzień, kremowe, gładkie i z kawałkami owoców, doskonale sprawdzą się przy produkcji tego smakołyku. Dzięki unikalnej recepturze, Laurettę można stosować w pączkach zaklejanych przed smażeniem, jak i po usmażeniu.

To także świetne nadzienie do coraz bardziej popularnych donutów. Lauretta jest wygodna i łatwa w użyciu, a smakuje naprawdę wyjątkowo!

Wszystkie nadzienia Lauretta nadają się do głębokiego mrożenia. Nasi klienci wysyłają je zamrożone do punktów końcowych, jak stacje benzynowe czy supermarkety, gdzie są odmrażane i podgrzewane. Nadzienia wytrzymują ten proces bez żadnych zmian.


Nadzienia kremowe
Smaki waniliowy, adwokat czy czekoladowy to podstawa oferty, ale równie smaczne i ciekawe są alternatywne wersje: nadzienia o smaku kokosowym, toffee, kukułki czy szampana.


Nadzienia owocowe gładkie
Klienci zwykle preferują pączki z nadzieniami, które w Polsce są bardzo popularne: truskawkowym, wiśniowym albo malinowym. Warto jednak czasem poeksperymentować i użyć innych, bardzo wyrazistych nadzień takich jak o smaku morelowym czy kiwi.

Proponujemy także pączka z powidłami śliwkowymi. To klasyka w najlepszym wydaniu. Powidła są gęste, aromatyczne i ... bardzo śliwkowe! Produkujemy je ze śliwek najwyższej jakości, które są ręcznie odpestczane.

Nadzienia owocowe z kawałkami owoców
Nadzienia czarna porzeczka 50%, wiśnia 50% i malina 60% to podstawa pączków premium. Nasze nowości: truskawka 50% i owoce jagodowe 35% zadowolą gusta najbardziej wymagających klientów.

Kandy Oferta: sprzedam
Producent: Kandy / Lauretta
Sprzedawca: Kandy
Stan: : nowy
Cena netto: 0,00 zł
Cena dotyczy: bd
Kup teraz