Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

InfoPiek Sprzedaż - program dla piekarni i cukierni

InfoPiek Sprzedaż to kompletny program dla piekarni i cukierni, zarządzający kwestiami sprzedaży, finansów, logistyki oraz analiz. Jego system oparty jest na nowoczesnej technologii Microsoft Visual FoxPro i jest w stanie pracować na własnej bazie danych, jak i na dowolnej bazie przy wykorzystaniu sterownika ODBC. Powiązany z takimi produktami jak InfoPiek Mobile, Hurtownia danych, Sklepy własne czy InfoTrans Ekspedycja swoją, szybkością oraz niezawodnością potrafi umiejętnie zarządzać miejscem sprzedaży, a jego warianty dostosowane są indywidualnie do wszelkich potrzeb użytkownika, dzięki czemu program przystosowany jest do każdej piekarni oraz cukierni.

Z pomocą InfoPiek Sprzedaż łatwo kontrolować funkcjonowanie biznesu, a także sprawdzenie ważnych informacji, do których należy między innymi prognoza sprzedaży. Produkt cechuje się przetwarzaniem takich danych jak przyjęcie i wydanie towaru z magazynu, rozchód wewnętrzny, zakup towarów obcych, stany magazynowe czy kartoteka wyrobów. System posiada również swoją wersję "mini" - InfoPiek Mini to program sprzedaży w wersji na jedno stanowisko obsługi.

Wersje programu

  • Infopiek Mini
  • Infopiek Standard
  • Infopiek Pro
  • Infopiek Mini-Max
  • Infopiex Max


Wersja "Mini" - posiada tylko program Infopiek Sprzedaż w wersji do 1 stanowiska obsługi. Nie posiada modułu rozrachunków (Finanse), obsługi sklepów własnych, możliwość założenia 50 kartotek wyrobów oraz 50 odbiorców.

 

Viking Oferta: sprzedam
Producent: Viking
Sprzedawca: Viking
Stan: : nowy
Cena netto: 0,00 zł
Cena dotyczy: bd
Kup teraz