Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Algorytm Ada++ nowoczesne systemy informatyczne wspomagające zarządzanie

Algorytm Ada++ spełniający wszystkie wymogi stawiane systemom wspierającym procesy produkcyjne oraz zbyt. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przemyśle spożywczym z uwagi na krótkie okresy przydatności surowców i wyrobów. W takim wypadku błąd lub zwykłe niedopatrzenie mogą narazić przedsiębiorcę na poważne straty finansowe oraz wizerunkowe.

Magazynowanie, przeznaczanie surowców do produkcji oraz sprzedaż wiązały się do tej pory z uciążliwą i czasochłonną procedurą sprawdzania i uzupełniania zasobów. Delegowany pracownik musiał nie tylko na bieżąco kontrolować zapasy, lecz także na podstawie doświadczenia przewidywać wysokość zamówień na przyszłość. Ada ++ skutecznie eliminuje ewentualną możliwość pomyłki, zarządzając niejako samodzielnie procesami zamówień oraz zbytu. Gromadząc dane na przestrzeni czasu, jest w stanie zaplanować przyszło-okresowe ruchy magazynowe. Istotą działania algorytmu jest zdolność „uczenia się” i przewidywania zdarzeń gospodarczych, takich jak:

• Braki;
• Dostawy;
• Zwroty;
• Anomalie zamówień;
• Zwiększone zapotrzebowanie (imieniny, święta);
• i wiele innych.


O skuteczności systemów informatycznych firmy Viking Sp.z o.o., Sp.k. Niech świadczy lista stałych partnerów, z powodzeniem korzystających z usług przedsiębiorstwa. W przypadku pytań bądź w celu umówienia spotkania firma zaprasza do skorzystania z formularza kontaktowego.

Viking Oferta: sprzedam
Producent: Viking
Sprzedawca: Viking
Stan: : nowy
Cena netto: 0,00 zł
Cena dotyczy: bd
Kup teraz