Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Amtra Sp. z o.o.

Sosnowiec, 41-200

woj. śląskie

ul. Schonów 3

Opis działalności

Amtra Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo handlowe, działające w Polsce od 1992 r. Obecnie jest jednym z największych dystrybutorów chemii i kosmetyków samochodowych w Polsce. Biuro Zarządu i centrala firmy znajdują się w Sosnowcu. Amtra posiada również 10 oddziałów na terenie całej Polski, które umożliwiają szybkie dotarcie do odbiorców produktów w najodleglejszych zakątkach kraju.

Amtra w bardzo staranny i przemyślany sposób buduje swoją ofertę, dobierając produkty najlepszych marek, uznawanych od lat na całym świecie za synonim najwyższej jakości, m.in. takich jak: WD-40, WUNDER-BAUM, Turtle Wax, STP, Permatex, Bison, Amor All, My Shaldan, Pro Seal, Rocol, Tridon.

Amtra jest również producentem własnych marek – kosmetyków samochodowych MOJE AUTO oraz profesjonalnych preparatów dla myjni samochodowych EXPERT+. Oferta firmy to gwarancja zysku i wysokiej rotacji towarów. Sprzedaż produktów wspierana jest przez regularne promocje, kampanie reklamowe, a także bliską współpracę z Solidnymi Partnerami Amtra. Ostatnim projektem firmy Amtra jest rozpoczęcie własnej produkcji oraz eksportu produktów pod marką własną. Projekt ten dynamicznie się rozwija, stając się motorem rozwoju w nadchodzących latach

Rozpoczęcie działalności

1992

Artykuły powiązane

Amtra Sp. z o.o.

Telefon(y):
+48 32 294 41 00.

Fax: fax +48 32 294 41 39

WWW: http://www.clinex.com.pl.