Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

Zakrzew, 26-652

woj. mazowieckie

Milejowice, ul. Cerekiewska 55

Opis działalności

IREKS – Twój silny partner w biznesie

IREKS to firma, która od wielu lat wspiera piekarzy na całym świecie. Poprzez wysokiej jakości produkty, serwis i kreatywność jesteśmy do dyspozycji naszych klientów zawsze i wszędzie. Obecność w ponad 90 krajach, pozwala nam zaprezentować szeroki wachlarz produktów i usług, dostosowanych do lokalnych rynków jak i międzynarodowych standardów. Jeżeli masz problem skontaktuj się z nami – zawsze chętnie służymy pomocą.

Z zespołem ponad 2400 pracowników, IREKS od ponad 150 lat stoi osobiście u boku piekarzy i cukierników na całym świecie. Zespół ponad 400 wysoko wykwalifikowanych pracowników w terenie z 30 krajów - wszyscy to mistrzowie piekarnicy i cukiernicy - jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Najwyższej jakości środki wypiekowe, wyprodukowane z najlepszych zbóż i naturalnych surowców– to nasza dewiza. Ich doskonała jakość połączona z kreatywnymi pomysłami oraz z atrakcyjnymi recepturami daje silny impuls do rozwoju każdej piekarni i cukierni. Dodatkowo szeroka gama produktów sprzyja indywidualnemu podejściu do klienta, co pozwala każdemu zachować swoją odrębność na trudnych lokalnych i światowych rynkach.

Ponadto IREKS jest również wiodącym producentem wysokiej jakości słodów dla wielu znanych browarów. Aromaty, produkty do lodów i handel wyrobami rolnymi uzupełniają paletę oferty grupy IREKS.

Artykuły powiązane

IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

Telefon(y):
48 330 84 71.

Fax: fax 48 330 84 72

WWW: https://www.ireks-prokopowicz.com.pl.