Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

PAN Centrum Słodkiej Dekoracji

Poznań, 60-715

woj. wielkopolskie

ul. Kolejowa 57

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

Proponujemy gamę produktów niezbędnych w nowoczesnej dekoratorni cukierniczej. Z przyjemnością prezentujemy zarówno najpopularniejsze i sprawdzone produkty z lat ubiegłych oraz wyjątkowo szeroką w tym roku gamę nowości. Pośród nowych produktów naszej firmy z dumą prezentujemy nową kolekcję gotowych dekoracji czekoladowych z czekoladowymi nadrukami stworzoną z myślą o dekorowaniu nie tylko tortów, ale i mniejszych wyrobów jak ciasteczka bankietowe czy desery.

Za namową firm reklamowych i promocyjnych stworzyliśmy również pełną linię czekoladek z czekoladowymi nadrukami na zamówienie pełniących rolę prezentów biznesowych, marketingowych i reklamowych. Wiele z produktów tej linii można zastosować jako dodatek do kawy w kawiarniach i cukierniach, jako czekoladki powitalne w hotelach, restauracjach, czy po prostu jako miły upominek na każdą okazję.

Wciąż rozwijamy ofertę sprzętu, półproduktów i barwników do "stylu angielskiego". Wychodzą na przeciw tendencjom rynkowym wprowadzamy do oferty także szeroką gamę barwników naturalnych oraz barwników syntetycznych pozbawionych niechcianych składowych AZO. Obserwując tendencje i trendy mody w europejskim cukiernictwie nie mogliśmy nie zauważyć rosnącej popularności w cukierniach tzw. mini deserków sprzedawanych w eleganckich, choć jednorazowych kubeczkach.

Postanowiliśmy wyjść na przeciw tej tendencji i poszerzyć naszą ofertę o kubeczki do mini deserków idealne dla rozszerzenia oferty nowoczesnej cukierni czy też do zastosowań cateringu. Powiększyliśmy również znacznie naszą ofertę stojaków tortowych, rozwijając ją między innymi o stojaki cateringowe przeznaczone do eleganckiego podawania na przyjęciach nie tylko tortów, ale również ciasteczek i deserów.

Pełna oferta na łamach katalogu oraz na strona naszego e-sklepu www.pan-centrum.com

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Poznaniu, gdzie na ponad 600m2 samoobsługowego marketu znajdziecie Państwo wszystko co jest niezbędne w nowoczesnej dekoratorni cukierniczej.

Również w Poznaniu działa nasze centrum pokazów, szkoleń i prezentacji, gdzie pod okiem fachowców można wypróbować oraz nauczyć się korzystać ze wszystkich przyrządów, technik i rozwiązań jakie oferuje nasza firma.

Artykuły powiązane

PAN Centrum Słodkiej Dekoracji

Telefon(y):
+48 61 661 36 36,
+48 61 86 99 280.

Fax: fax +48 61 661 42 70

WWW: http://www.pan-centrum.pl.