Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

ROS-SWEET® Sp. z o.o.

Łańcut, 37-100

woj. podkarpackie

ul. Podzwierzyniec 27 A

Opis działalności

Firma ROS-SWEET®, jako producent bakalii, z powodzeniem funkcjonuje na rynku spożywczym handlu hurtowego od 1996 r. W kwietniu 2006 r. firma zmieniła formę prawną i od tej pory prowadzimy działalność jako ROS-SWEET® Sp. z o.o. Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem najlepszej jakości bakalii, a orzechy, ziarna i suszone owoce to główna specjalizacja firmy.

Istotną częścią strategii firmy jest zasada nabywania surowców bezpośrednio od wyselekcjonowanych producentów z Polski i zagranicy. Pozwala nam to na utrzymywanie konkurencyjności naszej oferty.

Dzięki ciągłemu rozwojowi i rozszerzaniu oferty asortymentowej uzyskaliśmy stabilną pozycję na rynku orzechów, ziaren, owoców suszonych. Najważniejsze pozycje wśród grup produktów to: orzechy włoskie i orzechy laskowe, mak niebieski, słonecznik, len, pestki dyni. Sezonowo oferujemy również nasiona roślin strączkowych, zioła, świeże oraz mrożone owoce i warzywa. Wiele produktów oferujemy w jakości konwencjonalnej i ekologicznej.

Nasza oferta skierowana jest do firm piekarniczych, cukierniczych, konfekcjonujących bakalie, firm przetwórczych i handlowych. Oprócz firm polskich naszymi klientami są odbiorcy z Europy zachodniej, środkowo-wschodniej, krajów nadbałtyckich, Rosji.

ROS-SWEET od 2010 zdecydowanie podniósł swój potencjał w zakresie magazynowania i przetwarzania surowców zwiększając powierzchnie magazynowe do 4200 m².

Inwestując w nowoczesny park maszynowy spółka wdraża zaawansowane systemy oczyszczania, suszenia i sortowania surowców np. ziaren, aby zagwarantować najwyższą czystość i jednorodną, konkurencyjną jakość oferowanych produktów.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły powiązane

ROS SWEET Sp. z o.o.

Telefon(y):
17 225 30 09.

Fax: fax 17 225 5916

WWW: http://www.ros-sweet.pl.