Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

PPHU GETH Tomasz Guderski

Kraków, 30-383

woj. małopolskie

Skośna 16

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

PPHU GETH doradztwo, sprzedaż oraz serwis maszyn piekarniczo-cukierniczych, uznanych za jedne z najlepszych na świecie. Zdobyte doświadczenie pozwala na trafny i odpowiedzialny dobór. t.guderski@geth.pl, PPHU GETH jest generalnym przedstawicielem marek: MIWE – piece piekarnicze i cukiernicze, urządzenia chłodnicze, systemy załadowcze, automatyzacja piekrani,DIOSNA – miesiarki i ubijaczki przemysłowe, BackTech – linie do bułek,UNIVERSUM – rogalikarki, JUFEBA – smażalniki półautomatyczne, automatyczne i przelotowe, ZIEGRA -  kostkarki do lodu,ESCHER – ubijaczki cukiernicze. Reprezentujemy także renomowane marki: JAC – krajalnice, WINTERHALTER – myjki, KD Putz – czyszczarki do blach, BAKTEC – schładzacze do wody, Kwik LOK - klipsiarki SPRZEDAŻ Przedstawiciele handlowi firmy GETH o długoletnim doświadczeniu w branży projektują i wyposażają piekarnie oraz cukiernie każdej wielkości.

Obsługa klienta na terenie całej Polski. w.majdan@geth.pl, a.turek@geth.pl, pomorze@geth.pl, p.oczos@geth.pl, warmia@geth.pl.

MONTAŻ oraz SERWIS Firma GETH dysponuje samochodami serwisowymi z wyspecjalizowanym personelem do montażu i naprawy wszystkich oferowanych urządzeń.

Usługi serwisowe na terenie całej Polski, szybki dojazd. serwis@geth.pl, MAGAZYN CZĘŚCI ZAMIENNYCH Stan magazynowy – płynnie uzupełniany o podstawowe części zamienne. Nietypowe części, podzespoły ściągane kurierem w ciągu kilku dni z magazynu producenta. Znając fabryczny numer części jesteśmy w stanie bardzo szybko zareagować. Wszystkie części zamienne są sktalogowane i opisane. p.suski@geth.pl.

PIEKARNIA WDROŻENIOWA GETH Z myślą o Klientach, którzy przed podjęciem decyzji zakupu chcą wypróbować maszyny została stworzona piekarnia wdrożeniowo-doświadczalna. Oprócz możliwości zrobienia ciasta wg. własnego przepisu i sprawdzenia, czy dana maszyna spełnia pokładane w niej oczekiwania można zobaczyć, jak zorganizowana jest praca w piekarni, jakie technologie są stosowane i jak smakują nasze wyroby.

Artykuły powiązane

GETH

Telefon(y):
12 262 24 26,
12 262 24 62,
12 262 04 58
Tomasz Guderski (właściciel) 506 104 520
Wiesław Majdan 506 104 542
Adam Turek 506 104 549
Adam Marczak (Pomorze) 519 141 015
Piotr Oczoś 506 104 541.

WWW: http://www.geth.pl , https://www.youtube.com/user/firmaGETH/videos.