Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Credin Polska

Sobótka, 55-050

woj. dolnośląskie

Czysta 6

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

Credin Polska jest producentem wysokiej jakości mieszanek piekarsko-cukierniczych o szeroko rozwiniętej sieci dystrybucji wraz z obsługą technologiczną dla producentów rzemieślniczych i przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 170 produktów takich jak:

- polepszacze do pieczywa pszennego i mieszanego w różnej dawce dozowania, stosowane do osiągania dłuższej świeżości i lepszej struktury pieczywa,

- bogaty wybór różnorodnych w smaku i formie mieszanek i koncentratów do wypieku chlebów, ciast i ciasteczek zarówno związanych ze świętami i ich charakterystycznymi produktami, jak i codziennych smakołyków.

- Liczne propozycje kremów budyniowych i śmietanowych oraz produkty używane do dekoracji i wykańczania wyrobów ciastkarskich.

- Bogata oferta termo stabilnych owoców w żelu i nadzień owocowych, nadzień kremowo-mlecznych oraz nadzień owocowych o wydłużonym terminie przydatności.

- Margaryny i tłuszcze dla profesjonalistów. Firma Credin przeznacza duże nakłady na rozwój oraz poszerzenie oferty produktów względem panujących trendów i tendencji żywieniowych.

Przykładem jest trend o nazwie clean label (czysta etykieta), który polega na zamianie stosowanych powszechnie emulgatorów na enzymy przyjazne środowisku, bezpieczne i dezaktywujące się w naturalny sposób podczas wypieku.

 

Osiągnięcia

Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć Państwa zaufanie produktami najwyższej jakości, konkurencyjnymi cenami oraz profesjonalną obsługą handlową i technologiczną.Niewątpliwie świadectwem starań realizacji tych celów są przyznane nam certyfikaty potwierdzające wprowadzenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normami ISO 22000 i ISO 9001. Gwarantują bezpieczeństwo zdrowotne wyrobów Credin. Oba certyfikaty zostały nam przyznane przez DEKRA CERTIFICATION.

Artykuły powiązane

Credin Polska

Telefon(y):
+48 71 316 21 24.

Fax: fax +48 71 316 28 85

WWW: http://www.credin.pl.