Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Unox

Warszawa, 02-962

woj. małopolskie

Przyczółkowa 324

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

Firma Unox powstała w 1990 roku i wkroczyła na rynek profesjonalnych pieców z produktem, który umożliwiał pieczenie chleba i croissantów bez ich wcześniejszego rozmrażania. Od razu zyskała pozycję lidera na rynku, również dzięki nowej technologii AIR.MaxiTM, która gwarantuje równomierne rozprowadzanie powietrza przy użyciu systemu wielu wentylatorów. Kiedy projektujemy i produkujemy nasze procesy i produkty, każdy szczegół ma znaczenie. Nasze pierwsze piece były wynikiem pomysłów, pasji i czystego rzemiosła. Udało nam się stworzyć doskonałe produkty nawet wtedy, gdy pomoc technologii nie była możliwa, zawsze szukaliśmy innowacyjnych rozwiązań dla naszych produktów. Od zawsze jest dla nas ważne doskonalenie nie tylko w procesach produkcyjnych, ale także w narzędziach i technologiach, których używamy do projektowania. Wartości, które nie zmieniły się od 1990 roku do dzisiaj.Piece UNOX  to wydajność, jakość i optymalizacja.


Technologie w piecach Unox  


ADAPTIVE.CookingTM rejestruje zmiany wilgotności i temperatury, dostosowuje proces gotowania do załadowanej żywności, aby za każdym razem zapewnić identyczne i doskonałe rezultaty.
*Dostępny tylko dla pieców MIND.MapsTM PLUS, SHOP.ProTM MASTER.

CLIMALUX™ wykorzystuje czujniki do pomiaru wilgotności w komorze gotowania i automatycznie wytwarza parę lub usuwa z niej wilgoć, aby zapewnić doskonałe rezultaty.
*Dostępny tylko dla pieców MIND.MapsTM PLUS.

AUTO.Soft automatycznie dostosowuje wzrost temperatury, aby zapewnić optymalny rozkład ciepła, dzięki czemu pieczenie jest jeszcze bardziej delikatniejsze. *Dostępny tylko dla pieców MIND.MapsTM PLUS, SHOP.ProTM MASTER.

SMART.Preheating automatycznie ustawia najlepszą temperaturę i czas podgrzewania, aby zagwarantować maksymalną powtarzalność rezultatów przez cały dzień. *Dostępny tylko dla pieców MIND.MapsTM PLUS, SHOP.ProTM MASTER.

Technologia SENSE.Klean™ szacuje stopień zabrudzenia pieca i sugeruje najbardziej odpowiedni automatyczny tryb mycia w zależności od rzeczywistego użytkowania. *Dostępny tylko dla pieców MIND.MapsTM PLUS.

AUTO.Matic automatycznie otwiera drzwi na koniec cyklu pieczenia, aby zagwarantować doskonałe rezultaty przy każdym załadunku. *Dostępny tylko dla pieców SHOP.ProTM (MASTER, TOUCH).

DRY.Plus wypycha wilgotne powietrze z komory pieczenia, aby pomóc wewnętrznej strukturze produktu uformować się prawidłowo, tworząc teksturę, która pozostaje idealna przez wiele godzin. *Dostepny tylko dla pieców SHOP.ProTM, CHEFLUXTM, BAKERLUXTM, LINEMISSTM, LINEMICROTM.
 
Technologia STEAM.Plus natychmiastowo wytwarza wilgotność w komorze pieca od 90 ° C do 260 ° C, zapewniając doskonałe rezultaty przy każdym załadunku
*Dostępny tylko dla pieców SHOP.ProTM (MASTER, TOUCH, LED), CHEFLUXTM, BAKERLUXTM, LINEMISSTM.


Odkryj wszystkie piece UNOX. Znajdź model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom  https://www.unox.com, https://www.facebook.com/unoxpl


Artykuły powiązane

Unox

Telefon(y):
+48 22 104 17 01.