Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Korzeniewscy24.pl

Stanisławów, 05-304

woj. mazowieckie

Ładzyń, ul. Akacjowa 16

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

Korzeniewscy24.pl to sklep firmowy polskiego producenta z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży piekarniczej – KORZENIEWSCY.

Oferujemy NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI FORMY ze stali kwasoodpornej W ATRAKCYJNYCH CENACH PRODUCENTA.

Formy kwasoodporne KORZENIEWSCY to PEŁNOLETNIA (18 lat !) GWARANCJA POTWIERDZONA FAKTYCZNĄ PRACĄ I ISTNIENIEM NASZYCH PRODUKTÓW NA RYNKU PIEKARNICZYM. Formy kwasoodporne KORZENIEWSCY – to nie przypadkowa produkcja – to lata pracy i praktyki w branży piekarniczej !

Nasze formy od ponad 20 lat pracują w najlepszych piekarniach. Produkty marki KORZENIEWSCY posiadają liczne REFERENCJE NA PIŚMIE (referencje poniżej), atest PZH oraz rekomendacje Stowarzyszenie Polska Ekologia

FORMY ZE STALI KWASOODPORNEJ to połączenie tradycji z bezpiecznym, zdrowym i ekonomicznym wypiekiem. Tradycyjny, smaczny chleb na naturalnym zakwasie to nie tylko dobry skład, ale również odpowiednia forma przeznaczona do kontaktu z żywnością o charakterze kwaśnym, niezagrażająca zdrowiu konsumenta.

STARANNE WYKONANIE, NIESZKODLIWY MATERIAŁ, WYTRZYMAŁOŚĆ – to cechy, które składają się na jakość formy. Jej wytworzenie wymaga czasu i wiedzy, dlatego koszt dobrego produktu może być nieco wyższy niż tego przeciętnego. Ale to produkt wart swojej ceny. Kupując bezpośrednio od producenta gwarantujemy najlepszą cenę za produkty najwyższej jakości.

DLACZEGO (TAK) STAL KWASOODPORNA – ponieważ od ponad 10 lat jest jedynym materiałem, który posiada pełny atest do kontaktu z żywnością bez wyłączenia produktów o charakterze kwaśnym, nie rdzewieje, nie ma żadnych powłok, które można zarysować jest wytrzymały i w pełni bezpieczny do wypieku prawdziwego dobrego chleba.

Wystarczy dobra emulsja do natłuszczania i nie potrzeba żadnych kosztownych powłok nieprzywierających. Dzięki tłuszczowi chleb ma szlachetny, piękny zapach i smakuje jak dawniej. FORMY ZE STALI nierdzewnej – KWASOODPORNEJ MOŻNA BEZPIECZNIE MYĆ W ZMYWARKACH. Formy przeznaczone są do wypieku każdego rodzaju pieczywa (szczególnie rekomendowane do wypieku pieczywa na zakwasie)

Stal kwasoodporna nie przenosi zapachów dlatego bezpiecznie można używać również do pieczenia mięs, pasztetów, ciast oraz każdego innego produktu wg indywidualnych potrzeb.

Korzeniewscy24.pl

Telefon(y):
(+48) 664 532 664.

Facebook: Link do FaceBooka

WWW: https://korzeniewscy24.pl/.