Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Imago Printer

Warszawa, 03-450

woj. mazowieckie

ul. Ratuszowa 11 b.5 p.122

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych inżynierów projektujących i produkujących innowacyjne drukarki płaskie. Nasze autorskie rozwiązania to nowa jakość na polskim rynku drukarskim. Pozwalają na druk o fotograficznej jakości na prawie każdym materiale.

Nasze produkty są dopracowane pod każdym względem – począwszy od skomplikowanych rozwiązań technologicznych, a skończywszy na designie i wygodzie użytkowania.Nieustannie rozwijamy technologię druku cyfrowego; testujemy nowe rodzaje atramentów i podłoża; badamy, jak można wykorzystać najnowsze technologie w branży drukarskiej. Projektujemy z myślą o tym, by nasze produkty przynosiły jak najwięcej korzyści biznesowych swoim właścicielom.

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Klienci Imago Printer zawsze mogą liczyć na profesjonalne wsparcie członków naszego zespołu. Wierzymy, że równie ważne co dostarczanie innowacyjnych rozwiązań jest zapewnienie sprawnego, fachowego serwisu. Cały proces produkcji drukarek odbywa się w Polsce, dlatego jesteśmy w stanie szybko reagować na zgłoszenia i służyć wiedzą i pomocą.

 

Artykuły powiązane

Imago Printer

Telefon(y):
695 234 513.

Facebook: Link do FaceBooka

WWW: https://www.imagoprinter.com/.