Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Clevro

Rawa Mazowiecka, 96-200

woj. mazowieckie

ul. Księże Domki 56A

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

Firma założona została w roku 2001. W początkowym okresie działalności zajmowaliśmy się usługami oraz handlem, głównie w przemyśle spożywczym. Następnie rozpoczęliśmy import urządzeń myjących z Czech, co w niedługim czasie na bazie zgromadzonych doświadczeń doprowadziło do uruchomienia własnej produkcji tych urządzeń. Siedziba firmy mieści się w Rawie Mazowieckiej, leżącej niemal w centrum Polski przy trasie nr 8, pomiędzy dwoma największymi polskimi miastami: Łodzią i Warszawą.

Jesteśmy jedyną polską firmą, specjalizującą się tylko i wyłącznie w produkcji i sprzedaży profesjonalnych tunelowych i komorowych urządzeń myjących i suszących do różnych rodzajów pojemników, koszy, skrzyń, beczek, zbiorników oraz opakowań dla przemysłu spożywczego, w tym: piekarniczego, cukierniczego, mięsnego, rybnego, mleczarskiego, owocowo-warzywnego oraz innych na przykład: logistyki, motoryzacji, firm utylizacyjnych, usługowych oraz zakładów oczyszczania. Jako jedyni w Polsce posiadamy w ofercie myjki specjalistyczne, np.: do mycia wózków piekarniczych z tacami do mycia form poli-węglanowych do produkcji czekolady, do mycia głowic maszyn cukierniczych, do mycia styropianowych termo-pojemników z pokrywami, koszy na śmieci i innych.

Wykonujemy urządzenia w każdej konfiguracji w zależności od technologii mycia, oferujemy także różne typy ogrzewania oraz sterowania sekcji myjących i suszących. Posiadamy najlepsze na rynku unikalne wymienniki własnej konstrukcji do ogrzewania kąpieli myjącej za pomocą gazu lub oleju opałowego, o sprawności roboczej powyżej 95%! Wykorzystywanie nowoczesnych technologii podczas konstruowania i produkcji w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, daje gwarancję najwyższej jakości i funkcjonalności produkowanych maszyn myjących i suszących, przy zachowaniu najmniejszych możliwych gabarytów. Cała konstrukcja modułów tunel myjki wykonana jest ze stali nierdzewnej kwasoodpornej gat. 0H18N9T wg PN/M-86020 posiadającej atest do stosowania w przemyśle spożywczym.

Wykonujemy także z sukcesem projekty nietypowe i zamówienia indywidualne na życzenie klienta.

Rozpoczęcie działalności

2001

Clevro

Telefon(y):
46 814 72 72.

Fax: fax 46 814 72 73

WWW: http://www.clevro.pl/.