Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Jackowski Sp. z o.o.

Chomęcice k. Poznania, 62-052

woj. wielkopolskie

Ul. Poznańska 33

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

Firma JACKOWSKI Sp. z o.o. Maszyny i Piece Piekarskie istnieje na polskim rynku od 2003 roku. Zajmujemy się sprzedażą maszyn i pieców do piekarni, cukierni oraz restauracji.

Swoją działalność rozpoczęliśmy od współpracy ze szwedzkim producentem pieców piekarskich firmą SVEBA-DAHLEN.

Obecnie jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce firm SVEBA-DAHLEN, GLIMEK AB oraz HOBA bv. Reprezentujemy również firmy: Tekno Stamap Włochy, Daub Holandia, JAC Belgia, Baktec Holandia, VMI Francja.

JACKOWSKI Sp z o.o. posiada swoją siedzibę w Chomęcicach koło Poznania, do której odwiedzenia serdecznie Państwa zapraszamy.

Nasi pracownicy służą pomocą i doradztwem przy doborze urządzeń do indywidualnych potrzeb technologicznych. Celem naszej działalności jest wdrażanie w polski przemysł piekarski i cukierniczy najnowszych technologii produkcji oraz świadczenie usług i sprzedaż maszyn najwyższej jakości. Współpracujemy ze sprawdzonymi i najlepszymi producentami maszyn i pieców piekarskich.

Unikalne, opatentowane rozwiązania techniczne stosowane w naszych urządzeniach, decydują o ich wysokiej jakości i niezawodności. Montaż i uruchomienie jest wykonywane przez naszych techników. JACKOWSKI Sp. z o.o. dysponuje samochodami serwisowymi z wyspecjalizowanym personelem do montażu i naprawy wszystkich oferowanych urządzeń. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny świadczony jest na terenie całego kraju, siedem dni w tygodniu 24h na dobę.

Przy podejmowaniu nowych inwestycji, jedną z najważniejszych kwestii jest zapewnienie ich ekonomicznie opłacalnego i bezpiecznego finansowania. Dla naszych klientów oferujemy pomoc i doradztwo w realizowaniu zakupów przy pomocy leasingu fabrycznego oraz programów pomocowych i preferencyjnych zarówno ze środków krajowych jak i z Unii Europejskiej.

Naszym celem nadrzędnym jest dobre zdanie i zadowolenie Klientów, dlatego też działamy profesjonalnie, sprawnie i rzetelnie. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, zapoznania się z naszą ofertą oraz rozpoczęcia współpracy, która przyniesie obydwu stronom wymierne korzyści.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem produktowym: KATALOG PRODUKTÓW

 

 

 

 

Artykuły powiązane

Jackowski Sp. z o.o.

Telefon(y):
(61) 868 02 22
(61) 864 03 04.

Fax: fax (61) 864 04 18

WWW: http://www.m-jackowski.pl/ , , https://www.m-jackowski.pl/files/upload/file/Jackowski_katalog_web-2.pdf.