Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

KORZENIEWSCY Formy Wózki piekarnicze

Stanisławów, 05-304

woj. mazowieckie

Ładzyń, ul. Akacjowa 16

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

Pieczywo dla polskiej rodziny jest bardzo ważne. Zmieniają się trendy, ale chleb, ciasta i bułki ciągle są ważną częścią diety Polaków i Europejczyków.

Nasza firma powstała w 1999 roku z połączenia pasji tworzenia, zdobytej wiedzy i zainteresowania obróbką metali. Do czasu kiedy przepisy nie zabroniły stosowania aluminium do przygotowywania potraw o charakterze kwaśnym nasza produkcja opierała się głównie na wytwarzaniu z tego materiału.

Produkcję ze stali kwasoodpornej rozpoczęliśmy nieco później, przypadkowo po rozmowie z zaprzyjaźnionym piekarzem, który narzekał na brak możliwości kupienia na polskim rynku dobrej jakości form wypiekowych i wózków piekarniczych. Oceniliśmy, że nasza wiedza i zainteresowanie  mogą być pomysłem na przyszłość i dalszy rozwój biznesu. I tak wszystko się zaczęło.

Obecnie produkujemy przede wszystkim formy ze stali kwasoodpornej, bo promujemy zdrowe i bezpieczne rozwiązania dla piekarzy. Stosując stal kwasoodporną można wypiekać każde pieczywo pszenne, ale przede wszystkim żytnie i razowe co w przypadku aluminium czy stali powlekanej aluminium (AluSteel) nie jest możliwe. Formy i zestawy form wypiekowych z AluSteel tak samo jak formy z aluminium, są niedopuszczone do kontaktu z żywnością o charakterze mocno kwaśnym o pH<4,5 a co za tym idzie nie mogą być używane do wypieku każdego rodzaju chleba.

Inwestycja w zakup form wypiekowych ze stali kwasoodpornej jest bezpieczna i gwarantuje wysoką jakość wypieku chleba razowego i żytniego, odporność na zniszczenie oraz łatwość  czyszczenia przez długie lata.

Od blisko 20 lat stawiamy na wysoką jakość i specjalizację produkcyjną co przyniosło nam zamówienia na wyroby od najlepszych polskich piekarni. Z czasem docenili nas również zagraniczni Klienci. Jesteśmy z tego bardzo dumni, że Klienci wracają do nas z nowymi zamówieniami i ciągle jesteśmy dla nich pierwszym wyborem.

Poznaj nas, doradzimy i wykonamy spersonalizowany produkt dla twojej piekarni.
Zapraszamy do współpracy piekarnie, dla których jakość, dokładność i trwałość produktów do pracy produkcyjnej jest priorytetem.

Monika i Tomasz Korzeniewscy

Osiągnięcia

Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć Państwa zaufanie produktami najwyższej jakości, zawsze potwierdzone aktualnymi atestami do kontaktu z żywnością. Otrzymując atest macie Państwo jasną informację jak należy stosować dany produkt, żeby nie narazić swoich konsumentów na utratę zdrowia i zapewnić sobie bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu produktów.

Najlepszym świadectwem naszych osiągnięć są stali Klienci oraz liczne referencje i listy polecające.

„Firma KORZENIEWSCY na rynku wyróżnia się najlepszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz dużą elastycznością”
„Produkty dostarczane przez firmę KORZENIEWSCY są na najwyższym poziomie.”
„Z firmą KORZENIEWSCY współpracujemy od lat. Jest to partner niezawodny, solidny i otwarty na wszelkie innowacje.”
„Firma wspierała nas radą i elastycznością w podejściu do naszych potrzeb i oczekiwań, a w dużej mierze przyczyniła się do zadowolenia naszych Klientów.”

Nasze produkty wytwarzane są wyłącznie ze sprawdzonych materiałów z aktualnymi atestami.

Artykuły powiązane

KORZENIEWSCY Formy Wózki piekarnicze

Telefon(y):
+48 604 694 813 - Monika Korzeniewska

+48 604 251 456 - Tomasz Korzeniewski.

Facebook: Link do FaceBooka

WWW: http://korzeniewscy.eu/ , https://www.linkedin.com/company/korzeniewscy/ , https://www.instagram.com/korzeniewscyeu/.