Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Klapec. Lody mistrzowskie

Gliwice Łabędy, 44-109

woj. śląskie

ul. Strzelców Bytomskich 4

Filie

ul. Wysoka 6/1
44-100 Gliwice
(+ 48) 730-903-910

Opis działalności

Gliwicka lodziarnia Klapec (uprzednio pod nazwą „Glorioza”, od 2015 r. „Klapec – lody mi­strzowskie”) istnieje już niemal ćwierć wieku. W tym czasie z małej cukierni urośliśmy do rozmiarów całkiem sporej firmy z tytułami Mistrzów Polski w produkcji lodów.

Lody
Lody Mistrzowskie powstają wedle starych i sprawdzonych receptur. Oferujemy przede wszystkim bogaty wybór pysznych, wielokrotnie nagradzanych i uhonorowanych tytułem najlepszych w Polsce, lodów rzemieślniczych. Smaki które łączymy w niepowtarzalne kompozycje trafią w gusta osób, które preferują zarówno dania słodkie jak i słone.

Torty
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą tortów o różnych kształtach i smakach. Proponujemy Państwu torty na różne okazje. Składające się z tradycyjnego biszkoptu, bitej śmietany lub lekkich musów. Torty uzupełniamy i dekorujemy owocami, czekoladą, bakaliami, możemy też dodać alkohol, wszystko wedle życzeń klienta. Całości nadajemy odpowiedni kształt, często ciekawy i niepowtarzalny.

Rozpoczęcie działalności

1991

Osiągnięcia

W 2010 roku wystartowaliśmy po raz pierwszy w Mistrzostwach Polski w produkcji lodów rzemieślniczych na Expo Sweet. Wypadliśmy nieźle, zajęliśmy 4. miejsce. To nas jednak nie usatysfakcjonowało. Spróbowaliśmy kolejny raz w 2011 roku kiedy stanęliśmy pierwszy raz na podium, na 3. miejscu. Podobny sukces odnieśliśmy rok później. 2012 rok to już drugie miejsce. No i te sukcesy oraz rywalizacja spodobały nam się. W 2013 roku jeszcze się nie udało. Ponownie zajęliśmy drugie miejsce. Wreszcie nadszedł rok 2014 i pełny sukces. Zostaliśmy Mistrzami Polski w produkcji lodów rzemieślniczych!

Artykuły powiązane

Klapec

Telefon(y):
(+48) 730-003-715.

Facebook: Link do FaceBooka

WWW: http://www.klapec.pl/.