Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Relacje

 • O wyjątkowości kobiet. Jak ze słabości zrobić sojusznika

  O wyjątkowości kobiet. Jak ze słabości zrobić sojusznika

  W Katowicach podczas SweetTARGów kobiety znowu pojawiły się w cen­trum uwagi. Po raz kolejny mene­dżerki, właścicielki firm, pasjonatki cukiernictwa i piekarstwa udowodniły swoją wyjątkowość, daleką od ide­ałów. Co czyni kobietę wyjątkową? Kiedy słabości i popełniane błędy pra­cują na kobiecą siłę?

  Więcej

 • "Doceń Polskie" na SweetTARGach

  "Doceń Polskie" na SweetTARGach

  Partnerem tegorocznych targów był ogólnopolski program wspierający żywność wysokiej jakości - Doceń polskie. Zobacz jacy producenci pojawili się w strefie Doceń Polskie, czego dowiedzieli się zwiedzający na temat znakowania żywności oraz jak ocenił targi Mirek Drewniak.

  Więcej

 • Młodzi przedsiębiorcy odkrywają własny potencjał

  Młodzi przedsiębiorcy odkrywają własny potencjał

  Czy istnieje granica wiekowa, która określa gotowość człowieka do myślenia w kategoriach rozwoju kompetencji biznesowych? Dlaczego młody człowiek nie może uczyć się bycia przedsiębiorczym już w szkole podstawowej? Czy zaradność życiowa jest mniej ważna od polskiego, matematyki czy nauki zawodu?

  Więcej

 • Nowości Expo Sweet 2017

  Nowości Expo Sweet 2017

  Czysta etykieta, pradawne zboża, nowoczesna technika, która pozwala łączyć świat piekarni i gastronomii, a także ciekawe premiery książkowe i liczne atrakcje na stoiskach – oto, co pojawiło się na Expo Sweet 2017.

  Więcej

 • Czas na lody!

  Czas na lody!

  Sezon lodziarski nadchodzi wielkimi krokami, dlatego firma Savpol w marcu zorganizowała seminaria, które były doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą produktową i technologiczną oraz najnowszymi rozwiązaniami w branży.

  Więcej