Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Relacje

 • Wiosenne targi u Piekarza

  Wiosenne targi u Piekarza

  Od 5 lat mała miejscowość Dolsk kojarzy się wielkopolskim rzemieślnikom z targami, które od 2008 r. organizuje PZ Piekarz w ośrodku Villa Natura. 17 marca do Dolska, jak co roku, przyjechali lokalni przedsiębiorcy z całymi rodzinami na targi a'la piknik.

  Więcej

 • Fajne babki i niezłe ciacha

  Fajne babki i niezłe ciacha

  Babki były naprawdę fajne, ciacha całkiem niezłe :) Tuż przed Wielkanocą w pracowni technologicznej w ZS nr 1 w Żorach MAMZ oraz firma Savpol wspólnie zorganizowały szkolenie połączone z konkursem.

  Więcej

 • Czysta etykieta - seminarium Pfahnl

  Czysta etykieta - seminarium Pfahnl

  Produkty z tzw. czystą etykietą (clean label) zdominowały marcowe seminarium firmy Pfahnl. Spotkanie odbyło się 8 marca 2012 r. w Centrum Szkoleniowym firmy w Litomyślu.

  Więcej

 • Września górą!

  Września górą!

  23 lutego, w ostatni dzień Expo Sweet, odbyła się najbardziej dynamiczna z imprez towarzyszących: II Ogólnopolskie Mistrzostwa Uczniów Szkół Cukierniczych. Świetna zabawa i pozytywne emocje udzieliły się wszystkim zebranym. Tego dnia nie było przegranych.

  Więcej

 • SweetTARG 2012 – podsumowanie

  SweetTARG 2012 – podsumowanie

  Regionalne targi mają swój niewątpliwy urok – przez 3 dni, mimo dużej frekwencji odwiedzających, można było spotkać się i porozmawiać z każdym wystawcą. W mniejszym splendorze i bez takiego szumu medialnego na Śląsku pojawili się wystawcy, których tydzień wcześniej pochłonęło doszczętnie Expo Sweet.

  Więcej

 • Polacy poza podium - Puchar Świata w Piekarstwie

  Polacy poza podium - Puchar Świata w Piekarstwie

  Polska drużyna startująca w Pucharze Świata w Piekarstwie w składzie: Marcin Surowiecki, Paweł Chojecki i Przemysław Koperski znalazła się poza podium, mimo to występ był bardzo udany. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z Japonii, na 2. miejscu uplasowała się drużyna ze Stanów Zjednoczonych, natomiast na 3. - Tajwan.

  Więcej

 • Podziękowania dla firmy Kames

  Podziękowania dla firmy Kames

  Pamiętają Państwo naszą akcję: Wspomóż uczniów z Mistrzem Branży? Chodziło o zorganizowanie przejazdu uczniom z Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych z Lwówka Śląskiego na SweetTARG. Na wysokości zadania stanęła firma Kames z Warszawy.

  Więcej

 • Wiosenne propozycje z hurtownią Drosol

  Wiosenne propozycje z hurtownią Drosol

  Wielkanoc i wypieki na wiosnę były głównym motywem spotkania zorganizowanego 7 marca dla klientów hurtowni Drosol. Formuła spotkania obejmowała krótkie prezentacje produktów oraz pokaz technologiczny.

  Więcej

 • Próby wypiekowe piekarni testowej firmy DEBAG

  Próby wypiekowe piekarni testowej firmy DEBAG

  W Sycowie 22 lutego odbyły się kolejne próby wypiekowe w przyzakładowej piekarni testowej firmy DEBAGwspólnie z przedstawicielem firmy „Böcker” w Polsce, Radosławem Malmonem oraz zaproszonymi piekarzami.

  Więcej