Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Relacje

 • IV edycja wyjątkowego programu z aspektem CSR już za nami!

  IV edycja wyjątkowego programu z aspektem CSR już za nami!

  Biznes ma serce, dzieli się nim często i hojnie. Tak można podsumować IV edycję prekursorskiej akcji Lesaffre Prestige Group, propagującej ideę społecznej odpowiedzialności biznesu na co dzień. Tegoroczna akcja była wyjątkowa, zbiegła się bowiem z jubileuszem 20-lecia firmy w Polsce.

  Więcej

 • Stowarzyszenie Polska Ekologia z nowymi pomysłami na rozwój

  Stowarzyszenie Polska Ekologia z nowymi pomysłami na rozwój

  W gościnnych progach Gospodarstwa Pasiecznego „Bartnik” (Stróże) w dniu 09.06.2019 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Polska Ekologia. W jego trakcie podsumowano działania podjęte w ramach ostatniej kadencji, wybrano nowe władze oraz przedłożono interesujące pomysły na rozwój Stowarzyszenia.

  Więcej

 • IV Forum Piekarzy i Cukierników już za nami

  IV Forum Piekarzy i Cukierników już za nami

  29-30 maja 2019 r. w Jaroszewie k. Żnina odbyła się już IV edycja Forum dla Piekarzy i Cukierników organizowana wspólnie przez firmy Semix Sp. z o.o. i Mech-Masz Sp. z o.o. Tegoroczna realizowana była pod hasłem „Tradycja i Nowoczesność”.

  Więcej

 • Czekoladowe rytuały Piotra Krzciuka

  Czekoladowe rytuały Piotra Krzciuka

  Czekolada bean-to-bar w Polsce to nadal temat mocno zmarginalizowany. To może się wkrótce zmienić. Nie tylko za sprawą przybywających producentów kraftowej czekolady, ale też czekoladowych spotkań organizowanych w Łodzi przez eksperta branży - Piotra Krzciuka.

  Więcej

 • Trendy w turystyce kulinarnej

  Trendy w turystyce kulinarnej

  Kim jest współczesny turysta kulinarny? Jakie są jego potrzeby? Jak budować jego świadomość i wiedzę? Na te pytania odpowiadają eksperci IV konferencji Międzykulturowa Turystyka Kulinarna Pokoleń, organizowanej przez Szkołę Główną Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

  Więcej