Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Relacje

 • Kobieca kreatywność odkryta!

  Kobieca kreatywność odkryta!

  3. Spotkanie dla Kobiet Branży, Polagra Tech, Poznań, 26 września 2016 r.
  Z pozoru banalne spotkanie, jedno z wielu, które proponuje nam współczesny rynek, a jednak nabiera ono wyjątkowej mocy, gdy kobiece grono zasiada do pracy twórczej.

  Więcej

 • Ciekawe czasy dla piekarzy

  Ciekawe czasy dla piekarzy

  Pieczywo wspomagające pracę wątroby lub ułatwiające odchudzanie, hybrydowe pluffins oraz bułki makaronowe – to tylko niektóre propozycje nowoczesnego piekarstwa, które stara się nadążyć za potrze­bami współczesnych konsumentów. Jakie są te potrzeby? Co czeka polskich piekarzy i punkty sprzedaży w przyszłości?

  Więcej

 • Gastrosilesia wyznacza nowe trendy

  Gastrosilesia wyznacza nowe trendy

  Te organizowane na Śląsku co 2 lata targi to jedno z najważniejszych spotkań, na które przyjeżdżają specjaliści z branży HoReCa z Polski i zagranicy. To tutaj można nie tylko zobaczyć, co piszczy w świecie nowych technologii w gastronomii przemysłowej, ale również wziąć udział w pokazach kulinarnych czy prelekcjach.

  Więcej

 • Jawor na bogato

  Jawor na bogato

  Konkursy dla mistrzów piekarstwa i cukiernictwa z całej Polski, w tym o tytuł Piekarza Roku, bicie piernikowego rekordu Polski oraz gwiazdy polskiej muzyki - 26-28 sierpnia br. Święto Chleba i Piernika w Jaworze po raz kolejny prześcigał się w pomysłach na bogaty program imprezy.

  Więcej

 • Targi Branżowe Savpol 2016

  Targi Branżowe Savpol 2016

  Targi odbyły się 10 września w siedzibie firmy w Gliwicach, były doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w sektorze piekarniczym, cukierniczym, gastronomicznym i lodziarskim.

  Więcej

 • XVIII Radomskie Święto Chleba

  XVIII Radomskie Święto Chleba

  Teraz, kiedy Święto jest już pełnoletnie, jest łatwiej, ale kiedy zaczynaliśmy 18 lat temu, było zdecydowanie trudniej. Trzeba było ludzi mocno przekonywać, wręcz namawiać do tego.

  Więcej