Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Relacje

 • Kobieca kreatywność odkryta!

  Kobieca kreatywność odkryta!

  3. Spotkanie dla Kobiet Branży, Polagra Tech, Poznań, 26 września 2016 r.
  Z pozoru banalne spotkanie, jedno z wielu, które proponuje nam współczesny rynek, a jednak nabiera ono wyjątkowej mocy, gdy kobiece grono zasiada do pracy twórczej.

  Więcej

 • Ciekawe czasy dla piekarzy

  Ciekawe czasy dla piekarzy

  Pieczywo wspomagające pracę wątroby lub ułatwiające odchudzanie, hybrydowe pluffins oraz bułki makaronowe – to tylko niektóre propozycje nowoczesnego piekarstwa, które stara się nadążyć za potrze­bami współczesnych konsumentów. Jakie są te potrzeby? Co czeka polskich piekarzy i punkty sprzedaży w przyszłości?

  Więcej

 • Gastrosilesia wyznacza nowe trendy

  Gastrosilesia wyznacza nowe trendy

  Te organizowane na Śląsku co 2 lata targi to jedno z najważniejszych spotkań, na które przyjeżdżają specjaliści z branży HoReCa z Polski i zagranicy. To tutaj można nie tylko zobaczyć, co piszczy w świecie nowych technologii w gastronomii przemysłowej, ale również wziąć udział w pokazach kulinarnych czy prelekcjach.

  Więcej

 • Jawor na bogato

  Jawor na bogato

  Konkursy dla mistrzów piekarstwa i cukiernictwa z całej Polski, w tym o tytuł Piekarza Roku, bicie piernikowego rekordu Polski oraz gwiazdy polskiej muzyki - 26-28 sierpnia br. Święto Chleba i Piernika w Jaworze po raz kolejny prześcigał się w pomysłach na bogaty program imprezy.

  Więcej

 • Targi Branżowe Savpol 2016

  Targi Branżowe Savpol 2016

  Targi odbyły się 10 września w siedzibie firmy w Gliwicach, były doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w sektorze piekarniczym, cukierniczym, gastronomicznym i lodziarskim.

  Więcej