Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Nauczycielu zawodu, trwają zapisy na bezpłatne praktyki w 2013 r.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Organizatorzy Projektu Doskonalenie "Chlebem Powszednim" Nauczyciela Zawodu szykują się do nowego sezonu praktyk i już zbierają zgłoszenia na 2013 r. Dobra wiadomość dla wszystkich chętnych: zwiększono pulę zgłoszeń!

W październiku i listopadzie odbyły się ostatnie w tym roku praktyki organizowane w ramach projektu Doskonalenie "Chlebem Powszednim" Nauczyciela Zawodu. W ciągu tego roku udział wzięło 78 nauczycieli zawodu i instruktorów. Ze względu na rosnące zainteresowanie projektem organizatorzy w 2013 r. zaplanowali aż osiem 13-osobowych grup. Co najważniejsze, już można przesyłać zgłoszenia.

Więcej informacji na stronie www.doskonaleniechlebem.pl

Opinie o Projekcie TUTAJ

***

Projekt Doskonalenie "Chlebem Powszednim" Nauczyciela Zawodu

Projekt ruszył z początkiem stycznia 2012 r. i jest realizowany na podstawie umowy podpisanej z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji. Projekt skierowany jest do nauczycieli/ek przedmiotów zawodowych oraz instruktorów/ek praktycznej nauki zawodu kucharz i pokrewnych oraz technik technologii żywności i pokrewnych z całej Polski.

Jest to wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności, poznać najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w przedsiębiorstwach piekarsko-cukierniczych. Praktyki są bezpłatne. Zapewniamy całodniowe wyżywienie, noclegi, materiały piśmiennicze, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz profesjonalny strój kucharski z logotypami tego prestiżowego Projektu. Zwracamy wszelkie kosztu dojazdów.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.