Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Zagłosuj na Lesaffre Polska - firmę odpowiedzialną społecznie

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Trwa ostatni etap konkurs "Najlepsze praktyki w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu i flexicurity" - głosowanie internetowe. Firma Lesaffre Polska znalazła się wśród 130 firm z woj. opolskiego, które zostały wybrane przez Kapitułę konkursu.

Zapraszamy do oddania głosu na jednego z kandydatów w każdej z pięciu kategorii konkursowych:
1. Dbałość o środowisko naturalne,
2. Działalność na rzecz społeczności lokalnej,
3. Udogodnienia dla pracowników,
4. Rozwój pracowników,
5. Dialog społeczny.

Głosując, wybierają Państwo laureatów w konkursie na najlepsze w województwie opolskim praktyki z zakresu społecznej odpowiedzialności i flexicurity. Laureaci zostaną nagrodzeni statuetkami „Odpowiedzialnie Dopasowani” podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 5 grudnia 2012 r.

Głosować można do 30 listopada 2012 r. – tylko do tego czasu poniższy formularz ankietowy będzie aktywny.

Ankieta znajduje się TUTAJ. Kategoria, w której startuje Lesaffre Polska, znajduje się na drugiej stronie ankiety  (klikając "dalej >>")

 

Firma Lesaffre Polska została zgłoszona do udziału w konkursie w kategorii "Działalność na rzecz społeczności lokalnej" przez Stowarzyszenie LGD "Dolina Stobrawy".

Wachlarz społecznej działalności Lesaffre Polska SA jest bardzo duży, dzięki czemu wiele organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych może realizować ważne projekty, dając tym samym możliwość rozwoju i integracji społeczności lokalnej.