Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Zasady współpracy z sieciami detalicznymi - konferencja PFPŻ

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

8 listopada w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się konferencja: "Zasady współpracy z sieciami detalicznymi – umowy, reguły prawa konkurencji".

Konferencja dotyczy aktualnych problemów, z którymi stykają się przedsiębiorcy przemysłu spożywczego w relacjach handlowych z sieciami sprzedaży detalicznej. Udział w niej umożliwi zapoznanie się z bieżącym stanem prac nad rozwiązaniami legislacyjnymi z tego zakresu, a także z obowiązującymi wymaganiami prawnymi i praktycznym podejściem do kwestii zawierania umów, opłat i reklamacji.

Wśród wykładowców pojawią się m.in.: Marcin Tomasik (Kancelaria SALANS), Paweł Wanasz (Kancelaria SALANS), Marlena Żarnecka (Kancelaria SALANS), Andrzej Wojciechowicz (FMCG Bussiness Consulting), Tadeusz Rysiukiewicz (Piotr i Paweł), Marzena Wieczorek (Stars Shop).

Kto powinien wziąć udział w konferencji?

Konferencja jest przeznaczona dla wszystkich przedsiębiorstw branży spożywczej w całym łańcuchu żywnościowym, a szczególnie dla pracowników firm produkcyjnych z działów jakości i rozwoju, produkcji, badań i rozwoju, technologów oraz działów prawnych.

Przy rejestracji do 25 października 2012 r. obowiązuje 20% rabat

Więcej informacji na www.pfpz.pl

Kontakt: Monika Jonczak, dyrektor ds. marketingu,
tel.: 22 830 70 55, e-mail: m.jonczak@pfpz.pl