Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Lider opakowań transportowych

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

W blisko 70% piekarni na terenie całego kraju opakowania firmy ERG-System SA sprawdzają się na co dzień jako podstawowy element logistyki. ERG-System to lider wśród dostawców opakowań transportowych dla piekarnictwa i cukiernictwa, a to zobowiązuje do utrzymywania wysokiej jakości oferowanych produktów oraz standardów obsługi.

Nasza firma ERG-System SA od ponad 35 lat zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych, a w szczególności produkcją opakowań wielokrotnego użytku – skrzynek transportowych, głównie dla przemysłu spożywczego. Dzięki długoletniej pracy nad dostosowaniem produktów pod względem jakości, rozwiązań technicznych do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów zdobyliśmy zaufanie ogromnej rzeszy polskich piekarzy.

Naszym celem jest maksymalizowanie zadowolenia naszych Klientów, dlatego nieustannie pracujemy nad doskonaleniem produktów poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, zastosowanie alternatywnych surowców czy wzbogacenie wizualnej strony naszych opakowań. Rozbudowana sieć dystrybucji, obejmująca ponad 30 partnerów handlowych, zapewnia szybki dostęp do naszych produktów w każdym regionie Polski.

Oferujemy skrzynki transportowe do pieczywa i wyrobów cukierniczych w różnych wymiarach i kolorystyce. Wysokości skrzynek piekarniczo-cukierniczych o podstawie 600 mm x 400 mm wynoszą od 140 mm do 410 mm – dzięki temu pojemniki te mogą być stosowane do każdego rodzaju wyrobów. Pojemniki (skrzynki) posiadają odpowiednie atesty PZH, dopuszczające je do kontaktu z żywnością. Są przystosowane do mycia w myjkach mechanicznych za pomocą dostępnych, zatwierdzonych środków myjących.

W związku z rosnącą potrzebą zindywidualizowania pojemników do transportu wśród Klientów firma ERG-System SA
rozszerzyła ofertę o tę usługę. Na specjalne zamówienie wykonujemy indywidualne nadruki metodą sitodruku lub gorącego stempla.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej
www.erg-system.pl
i zapoznania się ze szczegółową ofertą ERG-System SA.