Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Świąteczne zestawy Terravity

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Wraz z pudełkiem pełnym czekoladowych słodkości Terravita przygotowała gorący prezent - ogrzewacz do rąk, w formie głównego bohatera zimowej pory - Świętego Mikołaja.

Na tegoroczne święta Terravita przygotowała wyjątkową ofertę produktów czekoladowych świetnie nadających się na prezent oraz jako łakocie na świąteczny stół, podzieloną na kategorie: tabliczki, figurki, czekoladowe zawieszki na choinkę oraz zestawy.

Seria czekolad w świątecznych opakowaniach  to czekolady mleczne w gramaturach 100 g i 250 g. Tabliczki 100 g to tradycyjna czekolada mleczna oraz tabliczka z wytłoczonym wizerunkiem aniołków. 250-gramowy prezentowy format czekolady zyskał spójną z całą ofertą okazjonalną nakładkę.

Terravita znany i ceniony od wielu lat  producent figurek czekoladowych przygotował bogatą ofertę mikołajów w licznym asortymencie. Do Mikołaja 60 g, 150 g oraz orzechowego 90 g  dołączą nowości – największy w ofercie Mikołaj 160 g oraz Mikołaj 150 g z niespodzianką w nowej szacie graficznej, które z pewnością wyróżnią się wśród czekoladowych figurek na półce. Słodkim uzupełnieniem tej kategorii są czekoladowe zawieszki: bombki, szyszki, bałwanki, dzwonki, serca i bałwanki, którymi można przybrać choinkę.

W świątecznej ofercie nie mogło zabraknąć zestawów, stanowiących atrakcyjny upominek w świątecznym opakowaniu. Ta kategoria oprócz Zestawu z czekoladowymi figurkami, Zestawu z magicznym kubkiem zawiera atrakcyjną nowość- Zestaw z magicznym ogrzewaczem do rąk 150 g. Zawiera on figurkę Mikołaja 150 g oraz ogrzewacz do zziębniętych dziecięcych rąk, który trzymany w dłoniach lub włożony do rękawiczki szybko je ogrzeje.

źródło: www.eurovita.pl/