Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Egzaminy czeladnicze i mistrzowskie

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Chciałbyś zdać egzamin czeladniczy lub mistrzowski w zawodach piekarz i cukiernik za rozsądne pieniądze? Czujesz, że potrzebujesz szkolenia przed egzaminami? Warszawska Izba Rzemieślnicza organizuje takie szkolenia i egzaminy na terenie całego kraju.

Warszawska Izba Rzemieślnicza (WARIR) jest inicjatywą wychodzącą naprzeciw potrzebom dzisiejszego rynku rzemieślniczego. Szkoleniowcy i egzaminatorzy Warszawskiej Izby Rzemieślniczej to wysoko wykwalifikowani specjaliści o wieloletnim doświadczeniu. Izba sciśle współpracuje z firmami, które od lat prowadzą projekty szkoleniowe i warsztatowe na rynku rzemieślniczym (czytaj poniżej - Projekty, którymi warto się zainteresować).

Celem WARIR jest wzmocnienie pozycji polskiego rzemiosła w branży piekarniczej i cukierniczej w kraju i za granicą, a także umożliwienie wszystkim zainteresowanym zdobycia przydatnych, dających silną pozycję na rynku pracy, kwalifikacji zawodowych.

Warszawska Izba Rzemieślnicza przygotowała atrakcyjną ofertę cenową na rynku. Egzaminy czeladnicze są przeprowadzane już od 290 zł, a egzaminy mistrzowskie już od 590 zł plus 50 zł opłaty za część praktyczną.

Więcej o Warszawskiej Izbie Rzemieślniczej czytaj TUTAJ


Projekty, którymi warto się zainteresować

W tym momencie trwają dwa projekty kierowane do piekarzy i cukierników. Szkoleniowy projekt „Malina i Miód” skierowany jest do pracowników i pracodawców z branży cukierniczej i piekarniczej z województwa mazowieckiego. Projekt „Nowy zawód – dekorator/ka wyrobów cukierniczych” oferuje bezpłatne szkolenia, których efektem jest zdobycie nowego zawodu – dekoratora wyrobów cukierniczych. Od przyszłego roku rusza nowy projekt „Dekoratornia wyrobów cukierniczych”