Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Zwijarka próżniowa CSV FRITSCH wyróżniona na targach IBA

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

Cukiernicy i piekarze nieustannie prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych specjałów, o czym można się było przekonać śledząc emocjonującą rywalizację podczas zawodów iba cups. Innowacyjne rozwiązania producentów maszyn piekarniczych są często, na pierwszy rzut oka, mniej spektakularne,

ale służą temu samemu celowi – produkcji coraz lepszych wypieków. Nic więc dziwnego, że również w dziedzinie techniki piekarniczej trwa współzawodnictwo o nagrodę iba Award.

Nagroda ta jest przyznawana co trzy lata na Targach iba przez jury składające się z dziennikarzy i specjalistów w dziedzinie techniki żywieniowej. Spośród 50 zgłoszonych propozycji wyróżniono tylko pięć urządzeń. Jednym z nich jest zwijarka próżniowa CSV firmy FRITSCH. Wykorzystując technikę próżniową ta nowoczesna maszyna układa kęsy ciasta i dzięki temu, niezależnie od struktury ciasta i rodzaju nadzienia, umożliwia precyzyjne zwijanie croissantów, sztangli i innych produktów. System ten jest już z powodzeniem stosowany w wielu dużych zakładach. Inżynierowie firmy FRITSCH cieszą się więc nie tylko z nagrody, lecz przede wszystkim z zadowolenia klientów, którzy z kolei swoim klientom będą mogli oferować coraz smaczniejsze i ładniej wyglądające wypieki.

Bliższych informacji  udzielą Państwu pracownicy FRITSCH Polska:
Damian Rochowiak, tel. 501 19 22 90
Eugeniusz Bujlis, tel. 513 12 06 25

Biuro:
tel. 71 326 16 52; tel. kom. 508 38 58 51
sales@fritsch-poland.pl