Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

IBA powraca!

dodano , Wieshou, materiał promocyjny

Największe i najbardziej popularne targi w branży o nazwie IBA, odbywające się raz na trzy lata powracają po pandemicznej przerwie. Wszyscy w branży czekają na to wydarzenie i szykują się na wiele atrakcji, nowości i trendów, które właśnie tutaj będą zaprezentowane po raz pierwszy na świecie!

Targi odbywają się w Monachium, trwać będą aż 5 dni. Aby Państwa zachęcić do udziału w tym najważniejszym wydarzeniu branżowym ostatnich kilku lat, przedstawiamy kilka ogólnych informacji.

Są 4 główne kategorie, które zostaną zaprezentowane aż w 10 halach wystawienniczych w następującym podziale:
- Technologia produkcyjna i wyposażenie – do dyspozycji oddano 6 hal.
- Piekarnie rzemieślnicze (Artisan bakeries) – do dyspozycji oddano 2 hale.
- Surowce/składniki i dodatki spożywcze – do dyspozycji oddano 1 halę.
- Technologia pakowania – do dyspozycji oddano 1 halę.Ostatnia edycja targów IBA miała miejsce w roku 2018! Pięć lat w tej branży to spory kawałek czasu, w szczególności jeśli chodzi o postęp technologiczny i obecne możliwości technologii wykorzystywanych w każdej z powyższych kategorii. Właśnie dlatego uważamy, że nie powinno Państwa na tych targach zabraknąć, w szczególności że są to największe targi na świecie tak blisko nas! Wszyscy „najważniejsi” Producenci są zawsze obecni – na czele z firmą Wiesheu oczywiście! W ostatniej edycji IBA2018 uczestniczyło prawie 1 400 Wystawców, a same targi odwiedziło ponad 77 000 gości!

JEDNA hala targowa na IBA, tak dla uproszczenia w zwizualizowaniu sobie skali przedsięwzięcia to mniej więcej TRZY hale targowe POLAGRA! Także żartów nie ma i należy się dobrze przygotować do odwiedzin w kontekście organizacyjnym, aby dobrze wykorzystać swój czas…

Pierwszy dzień targowy rozpoczyna się w niedzielę tj. 22 Października 2023 roku.
Otwarcie przestrzeni wystawienniczych dla gości ma nastąpić w godzinach 9:30-18:00 poza ostatnim dniem targowym (czwartek), gdzie godziny otwarcia ulegną zmianie 9:30-17:00.W trakcie samych targów będzie organizowanych wiele paneli dyskusyjnych i wiele innych atrakcji dla odwiedzających gości. Na pewno będzie wiele okazji aby zainspirować się tym co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy!

Odbywać się będzie również konkurs, którego mottem przewodnim będzie „Świat zwierząt”. Wydaje się być niezwykle intrygujące jak to motto wykorzysta zespół z Francji, Włoch, Japonii, Chin, Niemiec czy dalej Meksyku, Korei, Chile, Grecji, Brazylii, Islandii w swoich pracach konkursowych? Konkurs obywać się będzie w hali A4 w dniach 22-24.10.2023 przez cały dzień.

Ceny biletów wstępu na targi IBA 2023 kształtować się będą następująco:
- bilet jednodniowy to koszt 48 euro,
- bilet dwudniowy to koszt 90 euro,
- bilet na wszystkie dni to koszt 100 euro.

Przedstawiciel firmy Wiesheu Polska będzie obecny przez wszystkie dni targowe na terenie targów IBA – zapraszamy serdecznie! Znajdziecie go Państwo na stoisku firmy Wiesheu/Atollspeed w hali A3 numer stoiska 330.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego z nami: biuro@wiesheu.pl