Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Amazon Prime Day - wyjątkowe ciastko i nagrody

dodano , Redakcja AU

Z okazji wydarzenia zakupowego Amazon Prime Day (11-12. lipca) Amazon podjął współpracę z DESEO Patisserie. W ramach świętowania został zorganizowany wspólny konkurs z nagrodami, a w Deseo od 8. lipca można kupić wyjątkowe ciastko.

Prime Day to odbywające się co roku na platformie Amazon prawdziwe święto okazji dla członków programu Amazon Prime. Pierwszy raz to wydarzenie odbyło się w 2015 roku, z okazji 20. rocznicy założenia Amazona. Prime Day to mnóstwo zniżek na produkty znanych światowych marek, wśród nich są również tysiące polskich firm. W tym roku Prime Day będzie odbywać się w dniach 11-12 lipca. Z tej okazji Amazon podjął współpracę z Deseo - powstało wyjątkowe ciastko Prime Day (wanilia bourbon, galaretka z czerwonych owoców, waniliowy krem namelaka, waniliowa prażynka i biszkopt waniliowy), które będzie można kupić w cukierniach Deseo w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu w dniach 8-12 lipca. Pracownicy Amazona zamienili się w cukierników, pomagając w przygotowaniu deseru - relacja zdjęciowa i filmowa pojawiła się w mediach społecznościowych Deseo.

 


To nie koniec atrakcji. Na instagramowym profilu Deseo został zapowiedziany konkurs, w którym można wygrać vouchery do Deseo i karty podarunkowe Amazon. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 21. lipca.


ESS

źródło: PAP

zdjęcia: DESEO Patisserie