Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Bogdan Smolorz laureatem Plebiscytu Flexi

dodano , Redakcja AU

Znany piekarz nagrodzony na ogólnopolskim plebiscycie wyróżniającym wyjątkowo aktywne i inspirujące osobowości.

Plebiscyt „21 Osób Flexi na XXI wiek” to promocja pozytywnych idei i ludzi w dojrzałym wieku, z pokolenia 50+, którzy są aktywni, inspirują, zmieniają świat na lepszy. Wśród nagrodzonych osobowości 50+ znalazł się Bogdan Smolorz, piekarz z ponad 40-letnim doświadczeniem, który od dawna wspiera osoby z trudnymi wykluczeniami i nietolerancjami pokarmowymi.

 

 

Organizatorem konkursu jest portal Flexi.pl – praca i aktywność 50+, działający na rzecz wspierania aktywności pokolenia osób urodzonych w latach 60-tych, 50-tych i wcześniej, wspierający również pracodawców zatrudniających osoby w wieku 50+. Ogólnopolski plebiscyt rozpoczął się we wrześniu 2021, na etapie zgłoszeń kandydatów. Głosowanie odbywało się w dwóch kategoriach: Znani i Lubiani oraz Odkrycia Flexi. Celem było wyłonienie 21 laureatów na XXI wiek najpierw w każdej z kategorii, a w trzecim etapie wybranie 21 osób ze wszystkich. W kapitule plebiscytu zasiadali m.in. ks. Adam Boniecki, Agnieszka Holland czy prof. dr hab. med. Zbigniew Lew-Starowicz.

Bogdan Smolorz znalazł się wśród kandydatów z kategorii Odkrycia Flexi (osób jeszcze nie zawsze publicznie rozpoznawalnych, ale cenionych i podziwianych w lokalnych środowiskach lub specyficznych obszarach działalności) oraz ostatecznie wśród 21 laureatów plebiscytu. Doceniono go za wsparcie, jakiego od wielu lat udziela osobom chorym, za bycie mentorem dla młodego pokolenia piekarzy, promowanie wśród przedsiębiorców etyki i uczciwości w biznesie, inspirowanie innych do uczenia się i nieustannego rozwoju.

 ESS

https://plebiscyt21.flexi.pl