Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

100% owoców dla lodziarni i cukierni

dodano , frubox, materiał promocyjny

Jeśli zależy Ci na naturalnych składnikach najwyższej jakości, nie mogłeś trafić lepiej! W ofercie firmy Frubox producenta przecierów owocowych, znajdują się pulpy owocowe składające się w 100% z owoców.

Żaden z produktów Frubox nie zawiera cukru, konserwantów ani innych dodatków. Dzięki prawdziwemu, naturalnemu smakowi owoców przeciery Frubox sprawdzą się doskonale w wytwórniach lodów tradycyjnych, cukierniach, fit-barach i cateringu. Stanowią doskonałą bazę i dają nieograniczone możliwość komponowania smaków. 

Jesteśmy grupą pasjonatów zdrowej i naturalnej żywności, dlatego z zaangażowaniem wciąż szukamy egzotycznych owoców niespotykanych dotąd na rynku. - Już w tej chwili posiadamy w ciągłej sprzedaży kilkadziesiąt egzotycznych smaków, jak np. graviola, guava czy granat, a wciąż rozszerzamy asortyment. - mówi Damian Jędrzejczak, właściciel firmy.


Przeciery Frubox pakowane są w wygodne kartony o pojemności 3 kilogramów, które pozwalają na przechowywanie ich w temperaturze pokojowej. Pojawienie się w branży produktów Frubox to z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich, którzy przywiązują wagę do naturalności i jakości składników. Jeśli stawiasz na jakość i smak - Frubox jest dla Ciebie!

Zapraszamy do współpracy!  

T: 501 820 327  |  M: biuro@frubox.pl