Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Słodka konferencja - edycja online

dodano , Redakcja AU

24 stycznia odbędzie się 2. edycja wydarzenia dla branży tortowej. Tym razem bezpłatnie i w przestrzeni wirtualnej.

Zarejestruj się, posłuchaj prelekcji, rozwiń swój słodki biznes i poznaj inne kobiety, które działają w branży! II edycha Słodkiej Konferencji już 24 stycznia. W tym roku organizatorki zapraszają na wydarzenie online. 

Słodka Konferencja to druga edycja jedynego spotkania w Polsce dla osób zajmujących się słodkim biznesem. W czasie forum uczestnicy poznają 4 inspirujące prelegentki, których wystąpienia będą pełne praktycznych porad dotyczących rozwijania autorskich pracowni cukierniczych. Konferencja będzie miejscem wymiany doświadczeń między zaczynającymi swój biznes i tych, którzy chcą go przenieść na kolejny poziom. Uczestnicy dowiedzą się jak pozyskiwać klientów, jak promować swoje produkty i pracownie, jak wykorzystywać social media do budowania swojej marki i jak zarabiać w swoim słodkim biznesie.

 

 

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Spędzisz inspirujący dzień wypełniony prelekcjami specjalistów ze słodkiej branży.
  • Poznasz najnowsze trendy biznesowe w obszarze cukiernictwa ze specjalnym nakierowaniem na rozwój firmy dzięki kanałom online
  • Zyskasz szansę na rozmowy z osobami, które robią dokładnie to co TY!

  • Zdobędziesz możliwość nawiązania relacji biznesowych z innymi przedsiębiorcami!

Tym razem, pomysłodawczyni, Ula Stępniak zaprosiła gości z czterech różnych specjalizacji: marketing i sprzedaż (Magdalena Sadowska), prowadzenie konta na Instagramie (Martyna Bliga) oraz fotografia kulinarna (Justyna Porowska). Wystąpi również sama jako prelegentka, mówiąc o rozwoju firmy.

Konferencja odbędzie się w niedzielę 24 stycznia w godzinach 10.00-14.00.

Zarejestruj się już teraz >>> KLIK!