Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Flex Lease – odpowiedź na zmieniający się rynek

dodano , hitachi, materiał promocyjny

W związku z epidemią koronawirusa świat stanął przed nowymi wyzwaniami. Rozwój gospodarczy wielu państw znacznie zwolnił, drastycznie spadły też wartości giełdowych spółek. Kurz powoli opada, sytuacja powszednieje, wszyscy musimy odnaleźć się w tej postpandemicznej rzeczywistości. Co dalej?

Jak branże zareagują na nowe realia? Scenariuszy jest wiele, te pesymistyczne niestety przeważają. Wszyscy już wiemy, że świat nie będzie wyglądał tak jak wcześniej. Musimy podejmować właściwe decyzje biznesowe, szybko analizować sytuację, aby pomóc naszym pracownikom, dostawcom i partnerom. Zaczynamy wspólnie tworzyć nową rzeczywistość, aby odpowiedzieć na potrzeby rynku.

 

Obostrzenia wprowadzone w związku z ogłoszeniem pandemii uderzyły przede wszystkim we właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Wstrzymane zostały decyzje dotyczące długoterminowych inwestycji, co z punktu widzenia przedsiębiorców jest zrozumiałe. Hitachi Capital Polska stara się dopasować swoją ofertę do obecnej sytuacji. Nasz core biznes stanowią finansowanie i obsługa nowych samochodów (zakup + zapewnienie usług dodatkowych: ubezpieczenie, assistance, pojazd zastępczy, serwisowanie, opony i ich wymiana, naprawy bieżące, obsługa szkód), natomiast nowe realia rynku skłoniły nas do uelastycznienia oferty. Dlatego proponujemy naszym klientom samochody używane pokontraktowe lub demo na wynajem 12-miesięczny, wcześniej przeznaczone tylko do sprzedaży.

Naszą odpowiedzią na kilkuletnie zobowiązania finansowe firm jest Flex Lease, program, który sprawdzi się zarówno jako uzupełnienie obecnej floty, ale może być też początkiem owocnej współpracy bez długoterminowych zobowiązań. Zapewniamy rozwiązanie pozwalające dopasować pojazdy do możliwości i potrzeb każdego biznesu. Opiera się ono na wynajmie samochodów używanych w bardzo dobrym stanie na krótkoterminowe (12-miesięczne) kontrakty, z możliwością wcześniejszego zwrotu. W programie pojawiają się również auta nowe, niedawno zasililiśmy naszą flotę w pojazdy użytkowe MAN TGE z zabudową kontenerową oraz do przewożenia ładunku w kontrolowanej temperaturze (od 0°C do -20°C). Są one dostępne od ręki z pełną obsługą serwisową.

 

Jeśli masz więcej zleceń, ale brakuje ci samochodów albo nie chcesz wiązać się długoterminowym kontraktem, ta propozycja jest dla ciebie! Zapewniamy rozwiązanie, które pozwoli dopasować pojazdy do możliwości i potrzeb twojego biznesu. Flex Lease to program oparty na samochodach nowych i sprawdzonych używanych, ubezpieczonych i z pełną obsługą serwisową.

Już dziś gwarantujemy ci elastyczność w zakresie atrakcyjnych warunków współpracy:
• szybko otrzymasz wycenę,
• zyskujesz dostęp do parku dobrze wyposażonych pojazdów,
• wraz z samochodem otrzymujesz ubezpieczenie i pełny pakiet serwisowy,
• nie musisz zobowiązywać się na długo, to jedynie 12 miesięcy,
• możesz wcześniej zwrócić samochód bez dodatkowych kosztów,
• możesz łatwo przedłużyć wynajem lub zamówić nowe samochody.

Flex Lease to odpowiedź na zmieniające się czasy. To rozwiązanie dla twojego biznesu. Nie zastanawiaj się, sprawdź swoje możliwości w Flex Lease!

Skontaktuj się z nami!
Joanna Siek, tel. +48 22 278 70 26