Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Pokaż swój talent w Mistrzu Branży - nagrody specjalne w Bake&Play

dodano , Redakcja AU, materiał promocyjny

Do 10 maja trwa wyjątkowy konkurs, w którym młodzi cukiernicy mogą wygrać nie tylko liczne nagrody rzeczowe. Mistrz Branży włącza się w ten deszcz nagród, a zwycięskie receptury pojawią się na naszych łamach!

To wyjątkowa edycja cieszącego się ogromną popularnością konkursu dla młodego cukierniczego pokolenia. Bake&Play to konkurs organizowany już po raz piąty przez Akademię Mistrza. Jubileuszowa edycja odbywa się całkowicie online z apelem zostań w domu i... upiecz ciasto. Zadanie polega na stworzeniu kreatywnej receptury dopasowanej do obecnych okoliczności oraz wysłaniu zdjęcia gotowego wypieku. Tym razem nie ma określonego tematu pracy.

 

 

Każdy uczestnik w wieku 15-19 lat może zaprezentować swój talent i powalczyć o cenne oraz liczne nagrody! W tym mikser Kitchen Aid. Nasza redakcja, która wspiera młode pokolenie, również dołącza się do puli nagród. Do zdobycia najnowsze wydanie Mistrza Dekoracji, które pozwoli rozwinąć umiejętności dekoratorskie. Dzięki tutorialom, które przedstawiają jak wykonać poszczególne elementy dekoracji krok po kroku, każdy będzie mógł sprawić, że tort będzie nie tylko doskonale smakował, ale też wyglądał! Dla zwycięzcy pierwszego miejsca mamy też branżową literaturę.

Ponadto laureaci trzech najlepszych receptur będą mieli możliwość ich publikacji na naszych łamach oraz portalu! 

Sprawdź szczegóły i weź udział! Konkurs trwa do 10 maja 2020 >>> KLIK!