Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Jak podnieść jakość swoich tortów

dodano , sweetdecor, materiał promocyjny

Postaw na zaufanego, sprawdzonego dostawcę, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebują zawodowi cukiernicy czy osoby piekące hobbystycznie.

• Wybierz topper – element, który w łatwy sposób może znacząco wpłynie na estetykę tortu. Zamów go w Sweet Decor. Firma projektuje take spersonalizowane toppery z różnych materiałów, np. pleksi w wielu kolorach czy drewna (sklejka).• Skorzystaj z naszych form silikonowych – pomogą ci one w stworzeniu figurek i ozdób z masy cukrowej w różnych kształtach. Dziki nim wykonasz nawet bardzo drobne elementy. W celu ułatwienia wydobycia masy z formy o bardziej złożonych kształtach możesz ją zamrozi. Formy oferowane przez Sweet Decor są wysokiej jakości i wykonane z odpowiednich materiałów. Używając form niskiej jakości, trudno uzyska oczekiwany efekt.• Ćwicz na naszych atrapach, bo ćwiczenie czyni mistrza, także w dekorowaniu tortów. Doskonale nadają się one również do prezentowania dekoracji. Taka imitacja tortu pokryta masą cukrową może stać przez wiele miesięcy i nic się z nią nie dzieje. Atrapy Sweet Decor są wykonane z odpowiedniego styropianu i posiadają powierzchnię przygotowaną do pokrywania masą cukrową.

 


• Możesz również podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez Akademię Sweet Decor – miejsce, gdzie przyjeżdżają znani mistrzowie cukiernictwa i prowadzą warsztaty zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych

 

• Postaw na zaufanego, sprawdzonego dostawcę, takiego jak sklep www.sweetdecor.pl, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebują zawodowi cukiernicy czy osoby piekące hobbystycznie.

 

Akademia Sweet Decor, 
tel. 507 845 601, 
akademia@sweetdecor.pl