Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Gelshow – urządzenie do ciągłej produkcji i prezentacji lodów

dodano , bmc polska, materiał promocyjny

Każda osoba zaangażowana w prowadzenie kawiarni lub lodziarni regularnie zadaje sobie pytanie: jak najefektywniej zorganizować proces wytwarzania lodów? Firma BMC Polska wychodzi im naprzeciw, proponując pośród szerokiej oferty maszyn i urządzeń do lodów frezer Gelshow.

Dzięki temu urządzeniu produkcja lodów zajmuje zaledwie 15 minut, dzieje się bezpośrednio na „oczach klienta” – to idealne rozwiązanie pozwalające na jednoczesne przygotowywanie i sprzedaż lodów. Ciągły proces produkcji i chłodzenie gwarantują wyjątkową świeżość, lody są smaczne, delikatne, wykonane z naturalnych składników. Jeśli do tej pory nie zaopatrzyłeś się w frezer lodowy Gelshow, zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Walory Gelshow
Gelshow to profesjonalny, wysokiej jakości frezer gastronomiczny włoskiej firmy TELME. Dzięki niemu przygotujesz lody tradycyjne rzemieślnicze, sorbety i inne. Został on wyposażony w sterowanie automatyczne lub manualne i elektromechaniczną kontrolę. Posiada transparentną pokrywę wyposażoną w magnes bezpieczeństwa, ułatwiającą przeprowadzanie kolejnych etapów mieszania i chłodzenia. To idealne rozwiązanie pozwalające na jednoczesne przygotowywanie i sprzedaż lodów w cukierniach, lodziarniach, kawiarniach i innych punktach gastronomicznych.

 

Wyjątkowa świeżość lodów dzięki ciągłemu procesowi produkcji i frezowania
Frezer posiada obudowę ze stali kwasoodpornej, system chłodzenia wodą lub powietrzem oraz trzy niezależne 2- lub 4-litrowe cylindry frezujące. Ma dwa programy o różnych temperaturach frezowania (produkcja lodów mlecznych i sorbetowych) oraz tryb nocny służący do konserwacji. Lody porcjowane są bezpośrednio z cylindrów, które – podobnie jak całe urządzenie – są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji. Frezer Gelshow cechuje ponadto łatwość użytkowania, do jego obsługi nie jest wymagany wykwalifikowany personel. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Kontakt: BMC Polska, tel. 506 691 996