Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Zarejestruj się bezpłatnie na Gluten Free EXPO w Krakowie!

dodano , Redakcja AK

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz Targi w Krakowie połączyły siły, aby w dniach 8-9 maja 2020 r. po raz pierwszy zorganizować Gluten Free EXPO w Krakowie. Bezglutenowe święto zbiegnie się z XV Międzynarodowym Dniem Celiakii.

MISTRZ BRANŻY PATRONEM MEDIALNYM WYDARZENIA

Poprzednia edycja Gluten Free EXPO 2018 obfitowała w wystawców oferujących bezglutenowe pieczywo, lody i ciasteczka. Pokazała, jak chłonny jest ten rynek, ale też jak duże jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości i bezpieczne jedzenie bezglutenowe. Dlatego również w 2020 r. na Gluten Free EXPO swoją ofertę zaprezentują m.in. producenci żywności bezglutenowej z Polski i z zagranicy, sklepy tradycyjne oraz internetowe, kawiarnie, restauracje, hotele, pensjonaty uczestniczące w programie MENU BEZ GLUTENU. Podobnie jak w 2018 r., na targach nie zabraknie wydawnictw oferujących poradniki i książki związane z tematyką zdrowia i diety.

PIEKARZU, CUKIERNIKU, PRODUCENCIE LODÓW! Przekonaj się OSOBIŚCIE, jak mocno rozwija się rynek produktów bezglutenowych w Polsce. Sprawdź, czy to jest nisza dla Ciebie i czego potrzebują współcześni Konsumenci! Zarejestruj się i przyjdź na Gluten Free EXPO


BEZPŁATNA REJESTRACJA ON-LINE DO 4 MAJA 2020 r.
Bezpłatny wstęp dla gości branżowych oraz osób prywatnych po zarejestrowaniu się TUTAJ


Więcej na temat Gluten Free EXPO www.glutenfreeexpo.pl