Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Strony pełne czekoladowych inspiracji - COOK BOOK Barbara Luijckx

dodano , Redakcja AU

Receptury, aranżacje i dekoracje. Wszystko zaś czekoladowe! Oto, co skrywa publikacja Barbara Luijckx - czekoladowy COOK BOOK

Barbara Luijckx to nie tylko piękne dekoracje z czekolady marki Barbara Decor oraz Akademia Umiejętności Inspiracja. Właśnie ukazała się wyjątkowa publikacja pełna receptur i inspiracji do samodzielnej pracy.

 

 

Czekoladowy COOK-BOOK firmy Barbara Luijckx jest przewodnikiem po produktach stanowiących ofertę marki Barima Artisanal. Zawartość tej publikacji obejmuje receptury wskazujące liczne możliwości ich zastosowania. Odkrywa przed czytelnikiem świat cukierniczych doświadczeń i prezentuje fachową wiedzą technologów marki zdobytą w ciągu wieloletniej praktyki. Różnorodność oferty surowcowej pozwoliła autorom wykreować i stworzyć przepisy oraz aranżacje zamykające się w sferze doznań estetycznych i przede wszystkim smakowych. To właśnie one otwierają rynek klientów poszukujących dobrych produktów. W myśl zasady rzetelnej jakości czytelnicy znajdą w książce inspirujące pomysły mogące posłużyć w rozwiązywaniu problemów wynikających z codziennych zadań.

Tak więc - przyjemnej lektury i do zobaczenia już niebawem w Akademii Umiejętności Inspiracja!


Więcej informacji >>> KLIK!