Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

IV Forum Piekarzy i Cukierników już za nami

dodano , semix, materiał promocyjny

29-30 maja 2019 r. w Jaroszewie k. Żnina odbyła się już IV edycja Forum dla Piekarzy i Cukierników organizowana wspólnie przez firmy Semix Sp. z o.o. i Mech-Masz Sp. z o.o. Tegoroczna realizowana była pod hasłem „Tradycja i Nowoczesność”.

Licznie przybyli goście z całej Polski mogli zobaczyć i zapoznać się z działaniem oraz obsługą różnych urządzeń firmy Mech-Masz. Prezentowane były miesiarki, które można było zobaczyć w trakcie pracy. W centrum zainteresowania znalazły się również zaparzacze mąki, linie do chleba czy piec ceramiczno-rurkowy oraz wiele innych maszyn i urządzeń znajdujących zastosowanie w piekarniach i cukierniach.

Semix Sp. z o.o. tradycyjne zaprezentował swoje sztandarowe produkty, jakimi są nadzienia makowe, mieszanki do pączków czy mieszanki chlebowe. Po raz pierwszy przedstawiono nową mieszankę do pieczywa Omega 3, która od razu zdobyła zainteresowanie. Dzięki jej użyciu uzyskujemy pieczywo o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych i błonnika, które przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu w organizmie człowieka.

 

Wszyscy uczestnicy warsztatów zgodnie twierdzili że tego typu spotkania należy powtarzać, gdyż są one źródłem informacji o nowych technologiach, produktach i ich zastosowaniu. Sprzyjają wymianie doświadczeń, pozwalają na zawiązanie nowych znajomości i współpracy.

W trakcie imprezy równocześnie prezentowały swoje produkty: Młyny Szczepanki Sp. z o.o., Comprital Polska, ZPT Kruszwica SA, Zakłady Mleczarskie FigAnd S.j. , Reypol s.j., Master Cook Sp. z o.o., Sk. K., Hadepol Sp. z o.o., X - mart Group Sp. z o.o. Klienci i goście mogli spotkać się, porozmawiać z przedstawicielami tych producentów i zapoznać się z ich produktami.
IV edycję Forum Piekarzy i Cukierników zamknęła wspólna zabawa w pięknie położonym pałacu w Młodocinie, obfitująca w wiele atrakcji w klimacie kasyn i iluzji.

Firmy Semix i Mech-Masz, jako główny organizator spotkania, pragną serdecznie podziękować wszystkim wystawcom, którzy przyczynili się do powstania przedsięwzięcia, oraz przybyłym gościom za świetną atmosferę w trakcie całej imprezy. Zapraszamy za rok. Do zobaczenia!