Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

südback Trend Award - trwają zgłoszenia na branżowe innowacje

dodano , Redakcja AK

Masz innowację dla branży piekarskiej lub cukierniczej? Zgłoś się do konkursu südback Trend Award! Tylko do 15 czerwca br. są przyjmowane zgłoszenia producentów, którzy mają pionierskie produkty i usługi dla naszej branży.

Ciągły rozwój, optymalizacja i innowacyjne pomysły są kluczowe dla firm w każdej branży, aby mogły rozwijać się i wyróżnić na tle konkurencji. Nagroda südback Trend Award jest prezentowana od 2002 r. i po raz dwunasty wyróżnia firmy, które wniosły szczególny wkład w aktywne kształtowanie przyszłości branży piekarniczej i cukierniczej. Innowacyjne i postępowe produkty oraz usługi zostaną zaprezentowane podczas największych targów branżowych südback w Stuttgarcie, od 21 do 24 września 2019 r.

Dla kogo südback Trend Award? 

Nagroda südback Trend Award honoruje zaawansowane rozwiązania w kategoriach:

• Marketing, sprzedaż i organizacja (np. wyposażenie sklepów, opakowania, towary handlowe, systemy IT i kasy fiskalnej itp.)
• Surowce i wygoda (mąki, aromaty, oleje i tłuszcze, nadzienia, mrożone produkty spożywcze, kawa itp.)
• Technologia (
technologia produkcji).

Konkurs jest otwarty tylko na innowacje, które są dostępne na rynku krócej niż rok lub wkrótce zostaną wprowadzone na rynek. Systemy funkcjonalne, kompletne instalacje i poszczególne części lub projekty mogą być rejestrowane i składane jako prace konkursowe.
Termin zgłoszeń upływa 15 czerwca 2019 r. Zarejestruj się TUTAJ.

Jury ocenia zgłoszone produkty i koncepty pod względem poziomu innowacyjności, użyteczności i łatwości obsługi dla użytkowników, ich wykorzystania lub wdrożenia z ekonomicznie uzasadnionym wydatkiem, funkcjonalnością, bezpieczeństwem operacyjnym, przyjaznością dla środowiska, recyklingiem i higieną.


Przewaga konkurencyjna dla zwycięzców
Zwycięzcy südback Trend Award 2019 są wyłaniani przed rozpoczęciem targów, aby mogli wcześniej skorzystać z pieczęci jakości w celach reklamowych. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 21 września, podczas otwarcia targów südback w Stuttgarcie.

oprac. na podstawie materiałów prasowych